Nowa usługa Accor – Wi-Fi dla wszystkich

fot. Accor

Accor wprowadza Wi-Fi for ALL (ang. Wi-Fi dla wszystkich), usługę w pełni zintegrowaną z programem lojalnościowym Accor Live Limitless (ALL). Wi-Fi for ALL to portal zapewniający szybkie, darmowe i bezpieczne połączenie internetowe dla gości w hotelach uczestniczących w programie Accor.

Wi-Fi for ALL, opracowane przez Accor we współpracy z Airangel, jest innowacyjnym rozwiązaniem wprowadzającym szybki, darmowy i bezpieczny portal. Nowe rozwiązanie nie jest tylko usługą o lepszej łączności. Jego integracja z programem lojalnościowym Accor Live Limitless wiąże się z dodatkowymi korzyściami, które umożliwiają hotelarzom łatwe zarządzanie swoimi sieciami i zapewniają klientom wyższą przepustowość i dostęp do spersonalizowanych ofert.

Wi-Fi for ALL umożliwia powracającym gościom natychmiastowe połączenie bez potrzeby ponownej rejestracji. Dzięki temu programowi lojalnościowemu zarówno turyści, jak i osoby podróżujące służbowo mogą cieszyć się ulepszonym doświadczeniem online.

Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój

Jako rozwiązanie zintegrowane z renomowanym programem lojalnościowym, Wi-Fi for ALL zapewnia zgodność z przepisami ochrony danych i umożliwia gościom bezpieczne korzystanie z Internetu. Dzięki temu hotelarze zachowują pewność i spokój – zarówno dla siebie, jak i dla swoich gości. Wreszcie, wprowadzenie programu lojalnościowego ALL w formie cyfrowej, eliminuje potrzebę posiadania fizycznych kart lojalnościowych i dokumentacji. To sprawia, że narzędzie jest kolejnym krokiem w podróży Accor w kierunku transformacji zrównoważonej branży hotelarskiej.