Nowa umowa code-share między Emirates i Batik Air

fot. Emirates

Linie Emirates uruchomiły partnerstwo code-share z Batik Air i rozszerzyły ofertę oraz wybór połączeń na jednym bilecie ze wspólną polityką bagażową o 25 miejsc docelowych w Indonezji. Bilety można już zarezerwować na stronie Emirates a także za pośrednictwem internetowych i stacjonarnych biur podróży.

W ramach nowej umowy code-share Emirates umieściły swój kod na ośmiu trasach obsługiwanych przez Batik Air przez Dżakartę do: Balikpapan (BPN), Denpasar (DPS), Medan (KNO), Manado (MDC), Padang (PDG), Surakarty (SOC), Surabaya (SUB) i Makassar (UPG). Ponadto, dzięki porozumieniu linii, klienci Emirates mogą bez problemu polecieć przez Dżakartę i Denpasar do 17 innych indonezyjskich miast, takich jak Praya (LOP), Semarang (SRG), Sorong (SRQ) i nie tylko.

26 umów code-share z partnerami lotniczymi i przewoźnikami kolejowymi

Linie Emirates obsługują Indonezję od ponad 30 lat, loty do Dżakarty rozpoczęły się w 1992 roku. Przewoźnik nadal przyczyniają się do ożywienia i rozwoju sektora turystycznego oraz handlu w Indonezji, oferując przewozy pasażerskie w celach zarówno turystycznych, jak i biznesowych, a także transport ładunków lotniczych z i na rynki światowe. Na początku tego roku linie Emirates zawarły umowę code-share z narodowym przewoźnikiem z Indonezji, Garuda, umożliwiając swoim klientom dostęp do ośmiu krajowych punktów w Indonezji, poza Dżakartą i Bali.

Emirates mają obecnie podpisane umowy code-share z 26 partnerami lotniczymi i dwoma przewoźnikami kolejowymi. Ponadto Emirates mają również zawarte umowy interline z ponad 110 partnerami na całym świecie. Linie lotnicze oferują swoim klientom prawdziwie globalną siatkę połączeń do ponad 130 miejsc docelowych na sześciu kontynentach.

Linie Emirates rekrutują członków załogi pokładowej w Polsce