Promocja dla podróżujących przez Kanał La Manche

archiwum DFDS Seaways

Przewoźnik DFDS Seaways rozpoczyna kampanię promocyjną, która ma pozycjonować go jako najtańszego na rynku. Jeśli pasażer znajdzie niższą cenę biletu, firma zwróci mu różnicę, pod warunkiem, że klient kupi bilet na prom DFDS Seways.

Nowa oferta skierowana jest do klientów korzystających z przeprawy przez Kanał La Manche. Cena biletu w jedną stronę wynosi 29 funtów za samochód. Zakładając, że autem podróżuje 5-osobowa rodzina, koszt przeprawy przez kanał wynosił będzie zatem 6 funtów za osobę. Bez ponoszenia dodatkowych kosztów bilet można wykorzystać 2 godziny przed lub 2 godziny po pierwotnej godzinie rejsu. Jeśli klient znajdzie u innego przewoźnika niższą cenę, DFD Seaways zwróci mu różnicę.

Porty w Dunkierce i Calais to doskonałe miejsca do rozpoczęcia podróży przez Europę. Połączenia autostradowe oferują łatwy dostęp do głównych tras prowadzących przez Belgię, Holandię i Niemcy do Europy Wschodniej. Port w Dunkierce jest położony 38 km na północ od Calais, co sprawia, że jest idealnym punktem startowym do podróży na wschód. Pomiędzy Dover a Francją DFDS Seaways oferuje do 44 krótkich rejsów na dobę.

Na pokładzie nie ma ograniczeń bagażowych. Do dyspozycji jest bar z ekranami TV, kąciki zabaw dla dzieci, a także samoobsługowa restauracja.

DFDS Seaways jest międzynarodowym operatorem żeglugi morskiej i częścią grupy DFDS, największego przedsiębiorstwa transportu morskiego w Północnej Europie. DFDS Seaways oferuje przewozy pasażerskie pomiędzy portami Dover – Dunkierka/Calais, Newcastle – Amsterdam, Harwich – Esbjerg, Kopenhaga – Oslo, Newhaven – Dieppe, Portsmouth – Le Havre. Firma do 2010 roku działała pod nazwą Norfolkline.