Nowa kampania portalu rezerwacyjnego Travelist.pl

Nowa kampania Travelist.pl
Nowa kampania Travelist.pl / fot. materiały prasowe

Travelist.pl ruszył z nową kampanią reklamową, której towarzyszyć będzie hasło „Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz”. W ramach kampanii wyświetlane są spoty w dużych stacjach telewizyjnych w Polsce, a także działania w internecie i PR. Osią narracyjną ma być wyeliminowanie przeszkód do wypoczynku.

Wraz z początkiem czerwca w największych stacjach telewizyjnych w Polsce pojawiły się najnowsze spoty reklamowe Travelist.pl. Są one częścią nowej komunikacji marketingowej. Działania mają na celu zwiększanie świadomości marki oraz podkreślenie jej najmocniejszych przewag konkurencyjnych. Działaniom towarzyszy nowe hasło: „Hotele, o jakich marzysz… w cenach, o jakich marzysz”.

Wypoczynek bez “ale”

“Osią narracyjną naszej nowej kampanii jest „usuwamy ALE”. W domyśle oznacza to wyeliminowanie wszelkich przeszkód z marzeń naszych klientów o komfortowym, udanym wypoczynku. Często myślimy o idealnym hotelu, ale zawsze pojawia się jakieś „ALE” – np. zbyt duży wybór obiektów albo brak pewności, czy dana oferta na pewno jest tą najkorzystniejszą. W Travelist.pl zapewniamy wyjątkowe promocje i najlepsze ceny, a jeśli użytkownik zgubi się w gąszczu różnych ofert dostępnych w sieci, wychodzimy mu naprzeciw z ekspercką selekcją najlepszych ofert hotelowych na rynku” – mówi Agata Szulc, CEO w Travelist.pl.

Wszystkie ujęcia do spotów kręcone były w hotelu Lake Hill Mazury Resort & Spa w Ostródzie. To jeden z najchętniej wybieranych obiektów na stronie Travelist.pl. Mimo że główną scenerią do nagrań był obiekt położony na Mazurach, to w spotach prezentowanych będzie także 11 innych hoteli – w tym trzy zagraniczne. Na portalu dostępnych jest łącznie ponad 750 ofert.

Działania 360 stopni i kluczowy segment klientów

Podobnie jak w poprzednich ogólnopolskich kampaniach, realizowanych od 2022 roku pod hasłem „Mamy Twój pomysł na…”, portal stawia na działania 360°. Obejmują one m.in. szerokozasięgowe reklamy telewizyjne, digital marketing oraz inicjatywy z zakresu public relations. Każdy z czterech spotów (1×30 s. i 3×15 s.) przedstawia hotelowe historie, w których główną rolę odgrywa rodzina – kluczowy segment wśród klientów portalu.

Kampania rozpoczęła się w poniedziałek 3 czerwca i potrwa do początku sierpnia. Spoty będą emitowane w największych stacjach telewizyjnych w Polsce. Za koncepcję kampanii oraz część kreatywną odpowiada agencja White Bits, za produkcję spotu dom produkcyjny PARANO Films, natomiast media plan powstał we współpracy z agencją Value Media. Działania z zakresu public relations poprowadzi po raz kolejny agencja Publicon.