Novotel z promocją na Mundial

archiwum prasowe Novotel

Sieć hotelowa przygotowała ofertę dla kibiców wybierających się na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej: zniżkę na nocleg i późny checkout w dniu wyjazdu.

Promocja rusza dzisiaj, potrwa do 15 lipca i obejmie hotele sieci zlokalizowane w miastach Europy Wschodniej. Gościom przysługiwać będzie 15-procentowa zniżka oraz darmowy late check-out w dniu wyjazdu. Dzięki temu mają oprócz meczu mieć jeszcze czas na zwiedzanie.

Oferta ma obowiązywać we wszystkich 23 obiektach Novotelu w Europie Wschodniej. Czyli nie tylko w 13 hotelach w 8 polskich miastach, ale również zniżki w innych państwach regionu: Czechach, Rumunii, Bułgarii, na Litwie, Węgrzech oraz w Bośni i Hercegowinie.

„W czasie mistrzostw chcemy dzielić wyjątkowe chwile ze wszystkimi kibicami. Dając się ponieść piłkarskiej gorączce, wprowadziliśmy specjalną promocję pod nazwą „Novotel Football Fever”. Dzięki niej fani spędzą wyjątkowe chwile w pięknych miastach Europy Wschodniej i przeżyją niezapomniane sportowe emocje w naszych hotelach. Jeden wieczór na kibicowanie, a drugi na zwiedzanie” – mówi Marcin Szymański, midscale segment manager for Eastern Europe w grupie AccorHotels.

Aby skorzystać z oferty specjalnej, należy dokonać rezerwacji poprzez stronę.

Oferta specjalna to jedna z wielu piłkarskich aktywności marki Novotel. Mecze nadchodzących mistrzostw obejrzymy w mini-strefach kibica we wszystkich hotelach w regionie, gdzie na kibiców czekać będą piłkarskie przekąski ze specjalnego menu, a także promocje, konkursy i niespodzianki. Ze stref będą mogli skorzystać nie tylko goście hotelowi, ale i okoliczni mieszkańcy.

Marka uruchomiła piłkarski portal www.ZgrupowanieKibicow.pl, a także organizuje pod szyldem „Novotel Football Night” piłkarskie wydarzenia z udziałem gwiazd i ekspertów.