Nosalowy Park Hotel & SPA powstaje w Zakopanem

archiwum hotelu Nosalowy Park Hotel & SPA

Nosalowy Park Hotel & SPA powstaje w rozbudowywanym pałacu Villa Marilor, którego historia sięga 1905 roku. W okresie 20-lecia międzywojennego miejsce to było jednym z najważniejszych salonów towarzyskich Zakopanego.

Celem realizowanej przez Grupę Nosalowy inwestycji jest przywrócenie Villi Marilor dawnej świetności.

Wojciech Budzowski, dyrektor generalny Hoteli Grupy Nosalowi, powiedział: „W 2018 roku Polskę odwiedziło aż 19,6 mln turystów zagranicznych – to o 7,5 proc. więcej niż rok wcześniej. Oznacza to, że rekreacyjne walory popularnych miejscowości takich jak Zakopane odkrywają dziś na nowo nie tylko nasi rodacy. To wszystko skutkuje jednak rosnącym zapotrzebowaniem na usługi hotelowe na najwyższym poziomie.”
Poza dobrą lokalizacją i komfortowymi warunkami, najlepsze obiekty hotelowe powinny inspirować, zachęcać swoich gości do zejścia z utartych szlaków i odkrywania tego, co nieznane . Ta myśl przyświecała nam podczas tworzenia koncepcji hotelu Nosalowy Park. Nowy obiekt oferować będzie nie tylko najwyższą jakość, ale też zaciekawi oraz zainspiruje swoich gości lokalną tradycją i bogatą historią regionu. Będzie odpowiedzią na rosnące wymagania odwiedzających Zakopane turystów.”

Na gości czekać będzie 139 pięciogwiazdkowych pokoi, zaprojektowanych i urządzonych z dbałością o najmniejsze detale. W ofercie znajdą się pokoje typu Superior, Deluxe, Junior Suite oraz Suit, a także Deluxe View, z widokiem na góry.

Mieszkańcy najbardziej luksusowych pokoi typu Executive Suite będą mogli podziwiać panoramę Tatr i pasmo Gubałówki z przynależących do tych apartamentów prywatnych ogrodów na dachu.

Zlokalizowany w otoczeniu urokliwego bukowego parku Nosalowy Park Hotel & SPA to doskonała przestrzeń do wypoczynku i relaksu. Do dyspozycji gości dostępna będzie usługa concierge, szeroka oferta gastronomiczna, a także doskonale wyposażona strefa wellness – niewątpliwy atut nowopowstającego hotelu. Znajdą się w niej sauny i klimatyczny basen, centrum fitness z wysokiej jakości sprzętem do ćwiczeń, jak również luksusowe NABE SPA, mieszczące się w zabytkowej części hotelu, w pięknych wnętrzach Villi Marilor.

Nosalowy Park Hotel & SPA wyróżniać się będzie nowoczesną elegancją i niebanalną interpretacją regionalnych tradycji. Swoich gości zachęci do pójścia o krok dalej, odkrycia czegoś nowego i spojrzenia na to, co już znane z innej perspektywy. Będzie miejscem, z którego każdy wyjedzie nie tylko wypoczęty, ale i bogatszy o inspirujące doświadczenia.

Obiekt stanowić będzie integralną część infrastruktury hotelowej Grupy Nosalowy w Zakopanem. Jego otwarcie planowane jest na zimę 2019/2020.