Norwegian Cruise Line wprowadza długie rejsy i zaprasza na nowe trasy na rok 2021

Statek Norwegian Sun
Statek Norwegian Sun/fot. archiwum NCL

Norwegian Cruise Line uruchamia sprzedaż rejsów na rok 2021 na pokładach Norwegian Jade, Norwegian Pearl, Norwegian Sky, Norwegian Star i Norwegian Sun.

Od 2 stycznia do 16 kwietnia Norwegian Star popłynie w osiem podróży, siedem w Ameryce Południowej i jedna w Europie Północnej. Popłynie serią 14-dniowych podróży z Santiago (San Antonio) w Chile i Buenos Aires w Argentynie, od 2 stycznia do 13 marca, oferując gościom możliwość zwiedzania wybrzeży Pacyfiku i Atlantyku , płynąc wokół jego najbardziej wysuniętego na południe punktu – Przylądka Horn. Podczas trasy odwiedzi Puerto Montt, Puerto Chacabuco i Punta Arenas w Chile; Ushuaia i Puerto Madryn w Argentynie; Stanley na Falklandach; oraz Montevideo i Punta del Este w Urugwaju.

Ameryka Południowa i Europa

27 marca goście odkryją sześć krajów i przepłyną Kanał Panamski podczas 17-dniowej trasy Norwegian Star przez Amerykę Południową, zanim dotrą do Miami. Odwiedzą Coquimbo i Aricę w Chile; Pisco, Limę (Callao) i Trujillo (Salaverry) w Peru; Puerto Limon w Kostaryce; Roatan w Hondurasie; Harvest Caye w Belize; i Costa Maya w Meksyku.

Wracając do Europy 16 kwietnia, Norwegian Star wyruszy z Nowego Jorku w 16-dniową nadzwyczajną podróż do Southampton w Wielkiej Brytanii, przypłynie na Wyspy Brytyjskie, do Francji i na Islandię. Przybije do Halifax w Nowej Szkocji; Belfastu w Irlandii Północnej; Dublina i Cork (Cobh) w Irlandii; Liverpoolu i Portland w Wielkiej Brytanii; Paryża (Hawr) we Francji; i planuje nocleg w Reykjaviku na Islandii, dając gościom więcej czasu na odkrycie oszałamiająco naturalnego piękna miasta.

Norwegian Jade odbędzie 15-dniową nadzwyczajną podróż 22 kwietnia z Nowego Jorku do Amsterdamu przez Halifax w Nowej Szkocji; z noclegiem w Reykjaviku na Islandii; odwiedzi Belfast w Irlandii Północnej; Holyhead w Wielkiej Brytanii; Paryż (Hawr) we Francji i Brukselę / Brugia (Zeebrugge) w Belgii.

Niezwykłe rejsy

Jeszcze w tym roku armator wprowadził nową ofertę “Niezwykłe rejsy”.
To długie wyprawy, w trakcie których statek zawinie do wielu fascynujących portów na całym świecie, na kilku różnych trasach, od 22 dniowego afrykańskiego safari i odwiedzin na Seszelach na Norwegian Dawn, po 15-dniową wyprawę na Alaskę na Norwegian Sun.

Kevin Bubolz, dyrektor zarządzający na Europę, powiedział: „„Nowe niezwykłe trasy mają na celu wzbudzić zdumienie i zachęcić do podróży, niezależnie od tego, czy chcesz przeżyć podróż w spokoju i samotności czy w symbiozie z ludźmi i otaczającym światem” – powiedział. Podróż poszerza nasze horyzonty i pozwala nam zresetować się. Dzięki rejsom trwającym od 11 do 22 dni i przybijaniu na prawie każdy kontynent, inspirujemy naszych gości do odkrywania własnej niezwykłej podróży z nami. ”