Koniec dublowania składki na TFG
MM Sprzedaż imprez turystycznych drugiemu touroperatorowi w celu dalszej odsprzedaży nie będzie podlegała przepisom nowej ustawy. Według interpretacji PIT, składkę na TFG będzie musiał płacić tylko ten organizator, który podpisze umowę z klientem.
Czytaj więcej...
LOT nie chce być PUN PUT-em
Ustawa o imprezach turystycznych jest na tyle uciążliwa, że wielu przedsiębiorców rozważa wprowadzenie korekt w swojej działalności biznesowej, tak aby nie podlegać nowemu prawu.
Czytaj więcej...
O co chodzi w akcji "za pół ceny"
Zbliżają się dziesiąta rocznica pierwszej akcji „Poznań za pół ceny”. O tym, jak się rozwinęła, co dała miastu i jak jest kopiowana przez innych rozmawiamy z jej twórcą, Janem Mazurczakiem.
Czytaj więcej...
Smaki Europy we Wrocławiu
archiwum UM Wrocław Słoneczna pogoda, wakacje na horyzoncie i wiosna w pełni – to najlepszy czas na imprezy plenerowe. A mało która może konkurować z „Europą na widelcu” – festiwalem, który rozpocznie się wkrótce we Wrocławiu.
Czytaj więcej...
Sri Lanka liczy na Polaków
MM Polska jest dla Sri Lanki dość szybko rosnącym rynkiem turystyki przyjazdowej. W Warszawie po raz drugi zagościł roadshow zorganizowany przez Organizację Turystyczną Sri Lanki.
Czytaj więcej...
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Koniec dublowania składki na TFG
  • LOT nie chce być PUN PUT-em
  • O co chodzi w akcji "za pół ceny"
  • Smaki Europy we Wrocławiu
  • Sri Lanka liczy na Polaków

Reklama

Reklama

wtorek, 05 wrzesień 2017 19:40

Kampania muzyczna w hotelach Ibis

Napisane przez AG
Sarsa i dziennikarz prowadzący konferencję Michał Cesanis Sarsa i dziennikarz prowadzący konferencję Michał Cesanis AG

Od września wnętrza hoteli z rodziny ibis wypełnią się muzyką za sprawą nowej kampanii „ibis. tu mieszka muzyka”.

Inicjatywa marki ibis, której ambasadorką została popularna wokalistka Sarsa, ma zachęcić młodych twórców do zaprezentowania swoich umiejętności w konkursie muzycznym. W hotelu ibis przy ulicy Ostrobramskiej w Warszaie powstaje studio nagraniowe, gdzie najlepsi wykonawcy nagrają swoje single pod okiem cenionych producentów.

Hanna Bernakiewicz, manager hoteli segmentu ekonomicznego dla Polski i Europy Wschodniej, powiedziała: „Muzyka wybrzmiewa we wnętrzach hoteli z rodziny ibis na całym świecie i w różny sposób, zapewniając gościom nowe, ciekawe doświadczenia. „Rytuał na śniadanie” to był projeky polegający na umilaniu muzyką gościom czasu podczas porannego posiłku. W życie właśnie wchodzi projekt kameralnych koncertów podczas, których nieznani, lecz obiecujący twórcy muzyczni prezentują swoją twórczość na scenie w hotelach marki ibis. W naszych hotelach istnieją pokoje inspirowane muzyką, a w hotelowych przestrzeniach wspólnych goście mogą spróbować swoich sił jako DJ’e i sami wybierać odtwarzane utwory dzięki systemowi Jukebox by Deezer. Hotel ibis w Budapeszcie stale współpracuje z największym muzycznym festiwalem muzycznym festiwalem Sziget na Węgrzech. Myślę, że oryginalny pomysł nowej kampanii nada hotelowi inspirujący, artystyczny klimat. Studio nagraniowe powstanie w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska w drugiej połowie września. Na potrzeby projektu połączone zostaną dwa pokoje hotelowe. W jednym z nich znajdzie się reżyserka, w drugim – kabina nagraniowa. Wielu muzyków pisało swoje utwory w hotelach, my idziemy krok dalej i umożliwimy im również zrealizowanie nagrań.”
I

deą kampanii „ibis – tu mieszka muzyka” jest wsparcie młodych twórców chcących poakzac się szerszej publiczności.
Za pośrednictwem platformy internetowej ibis.com/tumieszkamuzyka, która zostanie otwarta 5 września br., młodzi twórcy, zarówno soliści jak i zespoły, mogą wgrać w formie plików audio lub video próbki swoich nagrań. Akceptowane będą oryginalne kompozycje lub covery nagrane domową metodą. Na zamieszczone utwory internauci będą mogli głosować przez dwa tygodnie. Spośród trzydziestu nagrań, które zdobędą najwięcej głosów Sarsa wybierze pięć najlepszych. Autorzy najciekawszych wykonań zostaną zaproszeni na sesje nagraniowe w hotelu ibis Warszawa Ostrobramska, gdzie stworzono w tym celu studio nagraniowe. Tam ich single zostaną zarejestrowane przy wsparciu Dominika Buczkowskiego i Janka Bieleckiego, profesjonalnego duetu producenckiego, na co dzień odpowiedzialnego za produkcję hitów na potrzeby Universal Music. Dzięki nim oryginalne brzmienie zyskują utwory artystów takich jak Sarsa, Mela Koteluk.

Sarsa powiedziała: „Akcja jest totalnie artystyczna i ma wspierać młodych artystów. A wspieranie młodych talentó jest mi bliskie, brałam udział w wielu konkursach – udanych i nie. Z chęcią przyjęłam propozycję wzięcia udział w projekcie muzycznym, do którego zaprosiła mnie rodzina hoteli ibis. Nie jest tajemnicą, że konkursy muzyczne pomogły mi w postawieniu milowych kroków na mojej muzycznej drodze. W showbiznesie ważne jest, by pokazywać się na wszystkich kanałach. To piękne, że hotele ibis angażują się w taka akcję. Trzeba dawać pozytywne wzmocnienie a ja mam nadzieję, że podzielę się swoim doświadczeniem.”

Dominik Buczkowski z Universal Music, dodał: „Pierwszy raz będę miał okazję pracować w studiu stworzonym w hotelu. To będzie z pewnością ciekawe doświadczenie. Cieszę się też na współpracę z finalistami konkursu. Na co dzień nagrywamy z uznanymi artystami i mam nadzieję, że nowe talenty, wyłonione w ramach projektu „ibis. tu mieszka muzyka” kiedyś dołączą do tego grona. Przede wszystkim liczę jednak na dobrą zabawę i dodatkową porcję muzycznych inspiracji z ich strony.”

Finaliści zaprezentują swoją twórczość na żywo w towarzystwie Sarsy podczas ekskluzywnego koncertu w hotelu ibis.

Obecna na konferencji prasowej w hotelu ibis Warszawa Stare Miasto, Joanna Świerkosz dyrektor ds. marketingu, jakości i programów lojalnościowych hoteli AccorHotels Europa Wschodnia, krótko przedstawiła aktualne informacji o hotelach marki ibis.

W 69 krajach funkcjonuje 2 060 hoteli marki ibis, dysponują one 235 185 pokojami. W 2019 roku liczba hoteli ibis wyniesie 2 650.
W Europie Wschodniej działa 56 hoteli, w Polsce 32, na Węgrzech – 7, w Czechach – 5, w rumunii – 4, na Litwie – 3, na Łotwie – 2, na Słowacji, w Bułgarii i Macedonii – po jednym.
W najbliższym czasie planowan jest otwarcie m.in. pięciu nowych hoteli w Warszawie, obiektów w Bolesławcu, Tomaszowei Lubelskim, Rzeszowie, Radomsku, Wilnie i na lotnisku w Budapeszcie.
W pierwszym kwartale 2018 roku otwarty zostanie hotel ibis budget w Gdańsku-Jelitkowie. W 50 proc. pokojów będą zamontowane piętrowe łóżka dla dzieci a wystroju zastosowana będzie grafika anamorficzna. W II kwartale przyszłego roku oddany do użytku będzie ibis Poznań Centrum ze 190 pokojami. W czwartym kwartale 2018 roku otwarty zostanie ibis Warszawa Centrum ze 197 pokojami(na tej samej działce, co stojący obecnie hotel na Solcu). Motywem przewodnim będzie Wisła. W I kwartale 2019 roku powstanie ibis Style w Szczecinie. Motywem przewodnim wystroju będzie cyrk.

 

 

Polityka prywatności

W celu realizacji obowiązku informacyjnego, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej przekazujemy „klauzulę informacyjną” z prośbą o zapoznanie się.

Polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Wydawnictwo „Wasze Podróże” z siedzibą w Warszawie 00-204 przy ul. Słonimskiego 1 lok. 33. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi informacyjnej.

2. Przedstawicielem Administratora jest Adam Gąsior: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

3. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu świadczenia usług informacyjnych przez Wydawnictwo Wasze Podróże oraz w celach marketingowych. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - „RODO”).

4. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W zakresie usług Wydawnictwa Wasze Podróże Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, w uzasadnionych wypadkach, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

5. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą, w uzasadnionych wypadkach, przetwarzane po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

6. Podanie danych jest dobrowolne

7. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

8. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

9. Na niniejszej witrynie znajdują się wtyczki społecznościowe serwisu Facebook: „Lubię to”, które są powiązane z serwisem Facebook. Pod naszym artykułami umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu Facebook. Używając przycisku „Lubię to”, użytkownik loguje się do serwisu Facebook, w którym obowiązują zasady ochrony prywatności określone przez serwis Facebook.