Nino Rosenlund nowym general managerem w NYX Hotel Warsaw

Nino Rosenlund_NYX Hotel Warsaw GM
Fot. Materiał prasowy

NYX Hotel Warsaw, należący do sieci obiektów Leonardo Hotels, ma nowego general managera. Jest nim jest Duńczyk z pochodzenia – Nino D. Rosenlund.

Nino Rosenlund ma za sobą trzydzieści lat pracy w branży, z czego połowę na stanowisku dyrektora generalnego. Zarządzał obiektami największych hotelowych marek, a swoje doświadczenie zdobywał w Niemczech, Chinach, Danii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Uzbekistanie i w Rumunii. W swojej karierze Polskę wybrał po raz trzeci i nazywa ją swoim drugim domem.

“Koncept marki NYX Hotels po prostu pasuje do mojego osobistego stylu. Classy, sassy, funky, cool – ta marka nigdy nie stoi w miejscu, nie mieści się w żadnym pudełku. Tutaj rządzi dynamika i otwarty umysł. W NYX Hotel Warsaw każdy poczuje się wyjątkowo, bo cały ten obiekt jest wyjątkowy – od pokoi z panoramicznymi oknami, barem na dachu i najlepszym w mieście widokiem na warszawskie wieżowce, po koncept kulinarny i wszechobecny street art” – mówi General Manager Nino D. Rosenlund. „Poznałem w mojej karierze wiele marek i wiele hoteli. NYX Hotel Warsaw jest w tym gronie naprawdę szczególny” – przyznaje.

Nino Rosenlund o karierze hotelarskiej marzył od 16. roku życia, a pierwsze kroki w branży stawiał w hotelu InterContinental we Frankfurcie. Początkowo był związany z pionem F&B i dotąd bardzo ceni pracę tego działu.