New Trends in Tourism: zapisy Early Birds do 25 lutego

Ruszyły zapisy na 12. edycję konferencji New Trends in Tourism, która  odbędzie się od 31 marca do 1 kwietnia w Gdańsku, w Europejskim Centrum Solidarności. Każdy kto zapisze się do 25 lutego, skorzysta z promocyjnej ceny „Early Birds”, czyli 25 proc. zniżki.

Po jesiennej edycji NTT, konferencja wraca do swojej wiosennej tradycji. Tym razem wydarzenie zostało podzielone na dwa dni. 31 marca odbędą się warsztaty, a 1 kwietnia część zasadnicza. Podobnie jak w październiku, spotkanie odbędzie się w formie hybrydowej będzie dostępne również w wersji on-line.

Najmocniejszą stroną NTT zawsze była i jest wiedza. I w kolejnej edycji to się nie zmieni. Uczestnikom zaoferowane zostaną wykłady i warsztaty z ekspertami m.in.: Doug Lansky (pisarz podróżniczy, redaktor, mówca), Eran Ketter (lider myśli turystycznej), Marta Mills (specjalistka ds. turystyki zrównoważonej), Justin Reid (dyrektor ds. mediów, destynacji docelowych, hoteli i rozwoju w Tripadvisor) czy Piotr Bucki (szkoleniowiec, badacz, pisarz). Spotkanie poprowadzi Maciej Kautz.

Prelegenci w dziedzinie marketingu, zrównoważonej turystyki czy zarządzania, podzielą się z swoją wiedzą, pasją i doświadczeniem. Wieczorem uczestnicy konferencji będą mogli wziąć udział w wieczorze networkingowym, gdzie w kameralnej i nieformalnej atmosferze, będzie można nawiązać relacje biznesowe.

Dla kogo jest konferencja?

  • Dla właścicieli i pracowników firm z szeroko pojętej branży turystycznej
  • Dla osób związanych z branżą turystyczną, które chcą poszerzać swoje indywidualne kompetencje
  • Dla managerów chcących sprawić, aby ich firmy jak najszybciej otrząsnęły się z okresu pandemii i dynamicznie się rozwijały.

W tym roku konferencja będzie skupiała się na czterech obszarach: marketing nieoczywisty, marketing kierunku, zarządzanie, turystyka zrównoważona.

Organizatorzy przewidzieli zniżki dla grup. I tak: grupa od pięciu do dziewięciu osób oznacza dodatkowy rabat 15 proc. od każdego pakietu. Natomiast grupy liczące minimum 10 osób otrzymają korzystniejszą ofertę – 25 proc. zniżki.

Więcej szczegółów na temat NTT, gdzie można znaleźć kontakty i najświeższe informacje na temat wydarzenia: https://newtrendsintourism.com/

Link bezpośredni do rejestracji: https://newtrendsintourism.com/rejestracja.qbpage