Neckermann wzmacnia dział sprzedaży

Do zespołu handlowego Neckermanna dołączą w kwietniu Artur Godlewski oraz Anna Bliskowska.

Artur przez ostatnie lata pracował jako kierownik sieci sprzedaży w Mouzenidis Travel, wcześniej współpracował z agentami z ramienia Net Holiday. Anna Bliskowska w ostatnich kilku sezonach pracowała jako regionalny kierownik sprzedaży w Net Holiday, zna doskonale produkt Neckermanna, ponieważ przez wiele lat prowadziła biuro franczyzowe tego touroperatora.

Artur Rezner Commercial Director w Neckermann, powiedział: „Nasi współpracownicy – biura agencyjne są dla nas bardzo ważne. Zależy mi, aby doskonale znali produkt i zalety Neckermanna, stąd te wzmocnienia sprzedażowe. Zarówno Ania, jak i Artur to doświadczeni managerowie, znają świetnie rynek agencyjny i potrzeby naszych partnerów handlowych. Jestem przekonany, że ściślejsza współpraca w biurami agencyjnymi przyniesie obopólne korzyści biznesowe.”

Artur Godlewski będzie kierował sprzedażą Neckermann w Polsce Południowej, przy wsparciu doświadczonej kierowniczki regionalnej – Izabeli Szerer.

Anna Bliskowska obejmuje z kolei region Zachodni. Team kierowników regionalnych uzupełnia Piotr Kołodziej, który z sukcesem kieruje sprzedażą w Polsce Centralnej.

Wzmocnienia w terenie to nie jedyne zmiany w Neckermannie. W celu lepszej obsługi agentów touroperator zwiększa liczbę pracowników w dziale helpdesk

Artur Rezner dodał: „Chcemy, aby nasz serwis agencyjny był najlepszy na polskim rynku. Od kilku tygodni mamy w sprzedaży nowe produkty oparte o dynamiczne pakietowanie i przeloty liniowe oraz low cost. Więcej osób w dziale wsparcia sprzedaży – helpdesk to również sprawniejsza obsługa zapytań naszych partnerów, dotycząca właśnie tych nowych produktów.”