Neckermann w Modlinie szkolił agentów z dynamicznego pakietowania

archiwum Neckermanna

Podczas specjalnego szkolenia, które odbyło się 13 marca na lotnisku Warszawa – Modlin, agenci touroperatora dowiedzieli się więcej o nowy produkcie i zasadach rezerwacji oferty dynamicznej.

Modlin to pierwsze międzynarodowe lotnisko w Polsce stworzone przede wszystkim z myślą o przewoźnikach niskokosztowych i czarterowych.

W szkoleniu udział wzięło ponad 80 agentów, którzy przetestowali wygodne połączenie na lotnisko ModlinBusem przejeżdżając z centrum Warszawy do Modlina w niecałe 40 min.

Na spotkaniu obecni byli również Maciej Nykiel, prezes Neckermanna i Leszek Chorzewski, prezes Lotniska Warszawa-Modlin, który opowiedział o planach rozwojowych. Nie zabrakło loterii wizytówkowej z nagrodami w postaci biletów lotniczych a także przejażdżki po torze sportowo-treningowym Modlin.

Uczestnicy szkolenia mieli także okazję zwiedzić lotnisko. Goście Neckermanna poznali tajniki funkcjonowania portu lotniczego i tereny na co dzień niedostępne dla pasażerów. W programie wycieczki było m.in. odwiedzenie okolic płyty postojowej, siedziby Lotniskowej Służby Ratowniczo-Gaśniczej oraz bazy sokolnika.

Kolejne spotkanie z Neckermannem już 21 marca – touroperator zaprasza na dzień otwarty, podczas którego będzie można przyjść do centrali firmy w Warszawie, poznać jej działy, pracowników i napić się dobrej kawy.