Neckermann – start sprzedaży lata 2020

Neckermann rusza ze sprzedażą FIRSTBOOK® – Lato 2020. Klienci mogą liczyć na rozszerzoną ofertę, i zniżki nawet do 60 proc. na ponad 70 słonecznych kierunków oraz w ponad 15 000 obiektach dostępnych w ofercie lotniczej oraz z dojazdem własnym.

Przy rezerwacji w okresie FIRSTBOOK® każdy może liczyć na bogaty pakiet korzyści. Neckermann oferuje wyloty z 11 lotnisk lokalnych, rabaty do -60 proc., najniższą na polskim rynku zaliczkę wynoszącą 5 proc. czy parking w cenie na większości lotnisk.

Klienci mają zagwarantowaną bezkosztową zmianę rezerwacji, niezmienność ceny, a w przypadku ofert z dojazdem własnym dodatkowo elastyczną możliwość zmiany na dowolną imprezę do 7 dni przed wyjazdem.

Wakacje z Neckermannem to również rabaty dla przyjaciół, seniorów i nowożeńców oraz pobyt dzieci gratis. Wszyscy klienci biura są przez cały pobyt pod stałą, polskojęzyczną opieką. Dodatkowym benefitem wprowadzonym przez touroperatora przy rezerwacji w okresie FIRSTBOOK® jest zawarte w cenie dodatkowe ubezpieczenie z klauzulą alkoholową. Pierwszy etap promocji trwa do 1 września 2019 r.

Na wczasy 2020 można zarezerwować popularne destynacje basenu Morza Śródziemnego takie jak Bułgaria, Włochy, Turcja, greckie wyspy, Egipt, Maroko, Tunezja oraz Hiszpania, m.in. Wyspy Kanaryjskie i Majorka, a także wybrać się w dalszą, egzotyczną podróż do wielu destynacji, m.in. Tajlandii, Indonezji, na Mauritius, Kubę czy Dominikanę. Nowością w ofercie są wyloty na Kostarykę i Bali oraz rozszerzona oferta połączeń z lokalnych portów lotniczych.

Maciej Nykiel, prezes Biura Podróży Neckermann Polska, powiedział: „W nowym sezonie stawiamy na rozszerzenie oferty o nowe destynacje oraz zwiększenie ilości wylotów z lotnisk lokalnych takich jak Gdańsk, Olsztyn, Poznań, Wrocław, Bydgoszcz, Łódź, Kraków, Rzeszów, Lublin, Warszawa-Modlin przy jednoczesnym zwiększeniu ilości oferowanych miejsc z wylotami z naszych dwóch głównych portów lotniczych Warszawa i Katowice.”

W sezonie Lato 2020 Neckermann oferuje ponad 200 hoteli brandowych dedykowanym różnym grupom klientów.
Oferta Lato 2020 jest już dostępna w systemach rezerwacyjnych a klienci mogą uzyskać informacje na jej temat zarówno na stronie internetowej neckermann.pl, jak i u profesjonalnych doradców w biurach podróży na terenie całego kraju.