Neckermann rozpoczyna sprzedaż oferty Zima 2020

AG

Z prawie rocznym wyprzedzeniem, już w lutym będzie można zarezerwować wyjazd narciarski z Neckermannem w sezonie 2019/20. Neckermann Podróże, jako pierwszy na rynku rozpoczyna sprzedaż oferty, na początku – w Austrii.

Sukcesywnie w sprzedaży pojawią się także propozycje wypoczynku we Włoszech, Szwajcarii, Francji, Czechach, Słowacji i w Polsce.

Docelowo znajdzie się w niej ponad 1000 obiektów od apartamentów bez wyżywienia po 5-gwiazdkowe hotele w ponad 200 w topowych kurortach narciarskich Europy.

Dorota Ostalska, manager odpowiedzialna za produkt narciarski w Neckermann Podróże, powiedziała: „Narciarze i snowboardziści nie czekają na last minute i kupują ofertę coraz wcześniej, nawet z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem. Ich plany wyjazdowe są sprecyzowane. Doskonale też wiedzą, że najlepsze miejscówki sprzedają się szybko, przede wszystkim wyjazdy w tych „najgorętszych” terminach, czyli okresie świąteczno-noworocznym i ferii zimowych. W tym roku zaczynamy sprzedaż prawie rok wcześniej, dając klientom możliwość rezerwacji najlepszych miejsc nawet z 35 proc. zniżkami.”

Narty z Neckermannem to oferta kierowana do osób szukających sprawdzonej bazy noclegowej w najlepszych alpejskich kurortach. Touroperator dodatkowo oznacza i wyróżnia obiekty położone przy stokach a także blisko lodowca. Na narciarzy czeka szereg udogodnień i bonusów – to m.in. gwarancja śniegu oraz zniżki w szkółkach narciarskich z polskimi instruktorami i wypożyczalniach sprzętu (do 20 proc.). W ofercie touroperatora znajdziemy także propozycje ze skipassem w cenie. Jak co roku mocną stroną biura podróży będzie oferta rodzinna – w ponad 400 ośrodkach Neckermann zapewni bezpłatny pobyt dzieciom nawet do 15 lat.

Na kupujących zimową ofertę wcześniej czekają nawet 35 proc. rabaty oraz pakiet dodatkowych korzyści m.in.: gwarancja najniższej i niezmiennej ceny, opcja flex pozwalająca na dowolną zmianę rezerwacji czy najniższa na rynku zaliczka.

Ponad 80 proc. wyjeżdżających z Neckermannem wybiera stoki we Włoszech i w Austrii.