Neckermann – rezerwacja hoteli i apartamentów dużo dogodniejsza

Neckermann Podróże wprowadza zmiany w sprzedaży oferty hoteli i apartamentów. Do 7 dni przed wyjazdem klienci mogą bezkosztowo zmienić swoją rezerwację lub odstąpić od umowy z minimalnymi kosztami.

Neckermann, jeden z czołowych organizatorów wakacji z dojazdem własnym wśród polskich touroperatorów, wprowadza przełomowe udogodnienia dla klientów rezerwujących hotele i apartamenty. Zarówno miłośnicy zimowego szaleństwa na stokach, jak i osoby planujące już letnie wakacje, którzy zarezerwują wyjazd do końca marca 2019, skorzystają z tzw. „rezerwacji bez ryzyka”. To przede wszystkim bardzo korzystne warunki płatności z zaledwie 5 proc. zaliczką. Resztę należności za wakacje klient może wpłacić do 7 dni przed wyjazdem. Do tygodnia przed podróżą może też dowolnie i bez żadnych kosztów zmieniać swoją rezerwację np. miejsce wakacji, hotel czy termin.

W przypadku całkowitej rezygnacji z wakacji ponosi minimalne, zaledwie 5 proc. koszty.

Artur Rezner, dyrektor sprzedaży Neckermann Podróże, powiedział: „Dla klientów rezerwujących wakacyjne hotele czy apartamenty, równie ważne obok jakości oferty i jej ceny są same warunki zakupu. Jesteśmy przekonani, że dzięki elastycznym warunkom rezerwacji jeszcze więcej osób będzie mogło wyjechać z nami na wakacje. To z pewnością rewolucyjne zmiany, dzięki którym będziemy mogli jeszcze bardziej konkurować ze znaczącymi portalami specjalizującymi się w sprzedaży noclegów.”

Neckermann Podróże szczyci się największą na rynku ofertą z dojazdem własnym wśród polskich touroperatorów. Klienci mogą skorzystać z bogatej bazy hoteli i apartamentów w najatrakcyjniejszych miejscach turystycznych. To blisko 3000 obiektów w regionach narciarskich oraz w popularnych kurortach w Basenie Morza Śródziemnego. Z Neckermannem można wybrać się także do parków rozrywki a także na city break to jednej z ponad 60 europejskich metropolii.