Neckermann – oferta zimowa już w sprzedaży

Najnowsza oferta touroperatora to ponad 200 europejskich kurortów narciarskich i ponad 40 słonecznych kierunków. Na rezerwujących ofertę do 31.08.16 czekają rabaty nawet do 35 proc. oraz pakiet dodatkowych korzyści.

Oferta Neckermanna Zima 2016/17 jest już dostępna w sprzedaży. Klienci, którzy zarezerwują ją do 31.08.2016 skorzystają nawet z 35 proc. zniżek oraz z pakietu dodatkowych korzyści. To m.in. gwarancja najniższej ceny (biuro zapewnia zwrot różnicy jeśli cena wybranej imprezy wzrośnie) oraz opcja flex umożliwiająca dowolną bezkosztową zmianę rezerwacji. Na rezerwujących wcześniej czeka także dodatkowe udogodnienie – zapłacą zaledwie 5 proc. zaliczki.

W nowym katalogu z ofertą zimową można znaleźć propozycje szusowania po stokach Austrii, Włoch, Szwajcarii, Francji, Czech, Słowacji, Polski oraz po raz pierwszy – Słowenii. W jednym ośrodków słoweńskich, Kranjskiej Gorze w dniach 11-18 grudnia odbędzie Skiopening czyli otwarcie sezonu narciarskiego, na które już po raz dziewiąty biuro podróży narciarzy

Efe Türkel, zastępca prezesa Neckermann Podróże, powiedział: “Pod wieloma względami tegoroczna impreza będzie wyjątkowa. Przede wszystkim chcemy pokazać zimowe walory Słowenii – kierunku nie do końca odkrytego przez narciarzy, a który oferuje szereg nietuzinkowych atrakcji. To właśnie podczas Skiopeningu będzie można spróbować m.in. wspinaczki lodowej, skoków narciarskich w Planicy czy jazdy na snowbike’u. Myślę, że nie lada gratką będzie już sama możliwość szusowania po stokach trzech różnych krajów w czasie jednej imprezy. Nasze alpejskie ski safari to 3 w 1 – obejmie także Austrię i Włochy.”

W ofercie największego organizatora narciarskiego wypoczynku wśród polskich touroperatorów znalazło się ponad tysiąc hoteli i apartamentów. Neckermann rozszerza ofertę m.in. w Polsce, gdzie w sezonie zimowym zaoferuje ponad 60 obiektów. Obok hoteli nad Bałtykiem i na Mazurach, w portfolio pojawiły się obiekty w górach: w Wiśle, Świeradowie, Łomnicy i w Szklarskiej Porębie.

Efe Türkel dodał: “Duże zainteresowanie naszą ofertą „Piękna Polska” w sezonie letnim potwierdza, że Polacy szukają sprawdzonych hoteli w kraju zarówno na wyjazdy weekendowe, jak i na dłuższe wakacje. Zima to wyjazdy narciarskie, ale też te nastawione na regenerację w centrach spa i wellness. W naszej ofercie klienci znajdą przede wszystkim bogaty wybór obiektów z zapleczem rekreacyjno-sportowym. Obok wyselekcjonowanej bazy noclegowej naszym atutem będzie atrakcyjny poziom cen.”

Oferta Neckermanna „Góry & Śnieg” to szereg udogodnień i bonusów dla narciarzy – to m.in. gwarancja śniegu, zniżki w szkółkach narciarskich i wypożyczalniach sprzętu (do 20 proc.), a także preferencyjne ceny skipassów. W ponad 300 ośrodkach biuro podróży oferuje dzieciom nawet do 14 lat bezpłatny pobyt.

Anna Rdzak, product manager odpowiedzialna za produkt narciarski w Neckermannie, podkreśliła: “Planując wyjazd narciarski, warto zwrócić również uwagę na koszty dodatkowe, np. na cenę skipassów. W naszej ofercie klienci znajdą ponad 70 obiektów ze skipassami w cenie, umożliwiamy też ich rezerwację przed wyjazdem po cenach niższych niż na miejscu.”

Oferta egzotyczna Neckermanna to ponad 40 słonecznych kierunków. Obok popularnych miejsc wypoczynku jak Wyspy Kanaryjskie czy Egipt, w ofercie znalazło się też wiele egzotycznych nowości. Biuro podróży rozszerza ofertę na Seszelach o wyspy Sainte Anne oraz La Digue. Nowością jest także St. Lucia – to kolejny kierunek obok Barbadosu, Antiguy, Grenady, Trynidadu i Tobago, który Neckermann jako jedyny touroperator proponuje w archipelagu Małych Antyli. Na dalekich kierunkach biuro podróży oferuje codzienne wyloty z 6 lotnisk lokalnych umożliwiając rezerwację niestandardowych długości pobytów od 7 do 28 – dniowych. Będą to zarówno bezpośrednie przeloty czarterowe, w tym dreamlinerem (m.in. Dominikana, Kuba, Meksyk, Jamajka, Tajlandia, Gambia i Wietnam), jak i wieloma renomowanymi przewoźnikami liniowymi, w tym m.in. Condorem i Thomas Cook Airlines, a także Qatar Airways i Emirates.
W sezonie Zima 2016/17 biuro podróży zaoferuje też więcej hoteli „szytych na miarę”, uwzględniających indywidualne potrzeby klientów. Obok 11 hoteli brandowych grupy Thomas Cook (SENTIDO, smartline, SunConnect i Sunprime) będą to także obiekty z Aquamanią czyli z parkami wodnymi. Klientom wypoczywającym na Teneryfie Neckermann zapewnia bardzo atrakcyjną cenę wstępu bez ograniczeń do Siam Parku – jednego z największych parków wodnych w Europie. Nowością oferty są także luksusowe obiekty sieci Hard Rock Hotels, które touroperator oferuje na Dominikanie, Bali, w Meksyku oraz na Teneryfie.

„Zasmakuj w podróżach” – to hasło Neckermanna promujące ofertę zimową. Biuro podróży zaprasza na kulinarną wyprawę – w trzech najnowszych katalogach klienci znajdą m.in. zdjęcia i opisy najbardziej charakterystycznych potraw z wybranych zakątków świata.