Neckermann – nowości Lata 2016

Oferta Neckermanna Lato 2016 jest już dostępna w sprzedaży. Na klientów czeka blisko 100 kierunków i regionów, ponad 2500 hoteli i liczne nowości. Przy wcześniejszej rezerwacji biuro podróży oferuje nawet 35 proc. zniżki. Z okazji 20-lecia na rynku polskim touroperator przygotował atrakcyjny pakiet 20 korzyści.

Po październikowej inauguracji sprzedaży „Rodzinnych wakacji” oraz katalogu „Piękna Polska”, Neckermann przedstawia całą ofertę jaką przygotował na sezon Lato 2016. To blisko 100 wakacyjnych kierunków i regionów oraz ponad 2500 hoteli, które już są dostępne w systemach rezerwacyjnych. Wkrótce, bo 18 -20 listopada do biur podróży na teranie całego kraju dotrą najnowsze katalogi touroperatora, których w sezonie letnim 2016 będzie aż sześć. Poza wspomnianymi dwoma, będą to także: dwa katalogi z ofertą lotniczą, w tym specjalny dedykowany Grecji, propozycje wypoczynku z dojazdem własnym oraz katalog „Zwiedzanie&Wypoczynek” z bogatym portfolio imprez objazdowych.

Jacek Socha, dyrektor produktu Neckermann Polska, powiedział: “Ogromny sukces Grecji w ubiegłym roku i ilość pozytywnych opinii o naszej ofercie, zainspirowały nas do stworzenia odrębnego katalogu, dedykowanego wyłącznie temu kierunkowi. Klienci znajdą w nim 140 wyselekcjonowanych obiektów w najpiękniejszych kurortach tego kraju. Polacy kochają Grecję, chętnie wracają tam na kolejne wakacje, ale szukają też nowości i nowych form wypoczynku, których w najnowszej greckiej ofercie nie zabraknie.”

O jakich nowościach mowa? Będą to m.in. Kreta zachodnia z malowniczym regionem Chanii a także portowe miasteczko Elounda, Neckermann wraca także na Riwierą Olimpijską i Półwysep Chalkidiki.

Jacek Socha dodał: “Półwysep Chalkidiki i Riwiera Olimpijska były prawdziwymi hitami pod koniec lat 90 – tych, kiedy to Polacy zaczęli masowo wyjeżdżać na zagraniczne wczasy autokarowe. Wraz ze wzrostem popularności wycieczek lotniczych, a tym samym wakacji na wyspach greckich, regiony te pozostały trochę w ich cieniu. Skorzystały jednak na tym i przeszły dużą metamorfozę. Obecnie to kierunki z komfortowymi hotelami, wieloma atrakcjami, które dzięki wybitnym walorom przyrodniczym i kulturowym przyciągają turystów zainteresowanych różną formą wypoczynku.”

Nowością Neckermanna jest także wycieczka objazdowa po Grecji Kontynentalnej, którą będzie można połączyć z pobytem w hotelu i wypoczynkiem na Riwierze Olimpijskiej lub półwyspie Chalkidiki. W sezonie Lato 2016 biuro podróży rozszerza ofertę „Zwiedzanie & Wypoczynek”, w której klienci znajdą już 33 programy wycieczek objazdowych i rejsów, w tym takie nowości jak m.in.: Islandia, „Norweskie fiordy i stolice”, Izrael, Gruzja i Armenia, Portugalia i Hiszpania czy trasę łączącą najciekawsze miejsca Chorwacji, Serbii, Bośni i Hercegowiny. Większość wycieczek będzie można połączyć z tradycyjnym wypoczynkiem.
W najnowszej ofercie touroperatora znajdziemy wiele nowości pobytowych. Neckermann zapewnia bezpośrednie połączenia charterowe oferując obok standardowych długości wakacji: 7 i 14-dniowych, również pobyty 3, 4, 10 i 11-dniowe. Oferta w Turcji została rozszerzona o jeden z najbardziej malowniczych jej zakątków: kurorty Oludeniz i Fethiye położone w regionie Morza Egejskiego. Bycie niekwestionowanym liderem w organizacji wakacji na czarnomorskim wybrzeżu zobowiązuje – w tym roku Neckermann zaoferuje już ponad 60 hoteli w Bułgarii, powraca także do organizacji wypoczynku w rumuńskiej Konstancy. Na Bałkanach touroperator poszerzył również ofertę w Chorwacji i Czarnogórze. W nowej odsłonie wystąpi także Majorka, gdzie dzięki inwestycjom, wiele obiektów nabrało blasku. Nowością ofery z własnym dojazdem będą Niemcy, coraz bardziej popularny i doceniany kierunek przez polskich turystów. Fanom wakacji na 4 kółkach biuro podróży oferuje w sumie ponad 1000 obiektów na najpopularniejszych wakacyjnych kierunkach – to prawdopodobnie największa i najbardziej zróżnicowana oferta wakacji z własnym dojazdem na polskim rynku.
W ramach strategii grupy Thomas Cook zakładającej oferowanie klientom produktów „szytych na miarę” i wyróżniających się jakością oferowanych usług, Neckermann rozszerza portfolio hoteli markowych: smartline, SENTIDO, SunConnect i SUNPRIME. W ubiegłym sezonie blisko 20% klientów touroperatora spędziło wakacje w obiektach tego typu, dlatego ich rozwój jest kluczowy. W najnowszej ofercie znalazło się już 190 tego typu hoteli, w tym pierwszy koncernowy obiekt najnowszej marki Casa Cook (pierwszy produkt lifestyle). Najnowsza oferta Neckermanna to także bogaty wybór hoteli rodzinnych, w tym 32 kluby „Lollo & Bernie Kids Club” (wspólna koncepcja klubowa dla całej grupy Thomas Cook) z polskimi animatorami, którzy zapewnią fantastyczną zabawę najmłodszym przez 6 dni w tygodniu od połowy czerwca do połowy września. W trzech najpopularniejszych i najczęściej wybierancyh hotelach przez klientów, należących do grupy koncepcyjnej SunConnect, Neckermann będzie posiadał także swoich polskich animatorów, są to: SunConnect Kipriotis Aqualand (Kos), SunConnect Zorbas Village (Kreta) oraz SunConnect Eftalia Marine (Riwiera Turecka).

Ważne miejsce w tegorocznej ofercie Neckermanna zajmuje specjalny katalog i oferta „Piękna Polska” z 58 hotelami w kraju począwszy od Pomorza do Tatr. Główny nacisk touroperator kładzie na hotele typu wellness &spa oraz ofertę rodzinną. W portfolio znalazły się m.in. certyfikowane „Hotele Przyjazne Rodzinie” oraz trzy obiekty, w których biuro podróży zaoferuje animacje Happy Events.

Jacek Socha skomentował: „Piękna Polska” to oferta kierowana do osób szukających wypoczynku weekendowego, jak i zainteresowanych regularnymi dłuższymi wakacjami. Naszym atutem będzie nie tylko standard spełniający wymagania Neckermanna, ale przede wszystkim atrakcyjny poziom cen. Nasze pakiety będą tańsze od cen oferowanych w sprzedaży bezpośredniej.”

W 2016 r. Neckermann będzie świętował 20-lecie na polskim rynku. Z tej okazji touroperator przygotował 20 specjalnych korzyści. Jedną z nich jest „Elastyczna zaliczka” czyli możliwość wpłaty dowolnej wielkości zaliczki w przedziale od 5-25 proc.. Na rezerwujących ofertę do 31.12.15 czekają nawet 35 proc. zniżki i atrakcyjny pakiet gwarancji: najniższej i niezmiennej ceny oraz możliwość bezpłatnej zmiany terminu przez wyjazdem. Na wybranych kierunkach będą to także wycieczkii bony rabatowe na wycieczki fakultatywne. Neckermann oferuje też wiele bonusów cenowych m.in.: stałe ceny dla dzieci już od 699 zł w ofercie lotniczej, sięgające 100 proc. zniżki w hotelach dla dzieci i młodzieży a także upusty dla nowożeńców (do 20 proc.) i seniorów (do 15 proc.). Stali klienci – osoby, które wybiorą się na wakacje z Neckermannem po raz drugi otrzymają dodatkowo 2 proc. zniżki.