Neckermann – najlepsze hotele w specjalnym katalogu „Selected”

Biuro Neckermann Podróże wydało katalog „Selected”, poświęcony najlepszym wakacyjnym hotelom własnych marek. To produkt, który powstał z myślą o klientach, dla których wybór hotelu bywa ważniejszy niż sam kierunek podróży. W katalogu znajdą się 122 wybrane obiekty.

Według badania „Thomas Cook Holiday Report 2018” już 1/3 klientów uważa, że wybór hotelu ma większe znaczenie niż samego kierunku wakacji a 68 proc. chce, aby ich pobyt w obiekcie był spersonalizowany. Podróżujący na wakacje z biurami podróży oczekują oferty „szytej na miarę” odpowiadającej ich potrzebom i stylowi życia. Aby sprostać tym oczekiwaniom grupa Thomas Cook, do której w Polsce należy Neckermann Podróże rozwija własne marki hotelowe, skierowane do różnych grup klientów. Obecnie grupa znajduje się w pierwszej 40-tce największych firm hotelarskich na świecie i 20-stu w Europie.

Polscy klienci wybierają markowe hotele

Hotele brandowe stają się coraz bardziej popularne także wśród polskich klientów. W ostatnim roku Neckermann zanotował 36 proc. wzrost ich sprzedaży do roku poprzedniego. Touroperator wydał – jako pierwszy w grupie – katalog „Selected” zawierający hotele markowe. Znalazły się w nim 122 obiekty ośmiu marek, zaprojektowane według różnych koncepcji wypoczynku: komfortowe obiekty dla wymagających SENTIDO, butikowe hotele z unikalnym designem Casa Cook, obiekty tylko dla dorosłych Sunprime, marki na rodzinne wakacje: SunConnect i Sunwing, kluby Aldiana oraz niezwykle popularne wśród polskich klientów – wygodne, ale budżetowe smartline. Nowością jest koncept Cooks Club przenoszący miejski styl życia do wakacyjnych kurortów.

Wszystkie hotele znajdują się w najlepszych lokalizacjach w najpopularniejszych kierunkach wypoczynku takich jak m.in.: wyspy greckie, Majorka, Wyspy Kanaryjskie, Turcja, Bułgaria czy Egipt. Neckermann zaprasza także do swoich hoteli na egzotyczne wakacje na Malediwach, w Tajlandii i do Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Klienci mogą zarezerwować same hotele lub połączyć je z oferowanymi przez biuro przelotami czarterowymi i liniowymi z lotnisk lokalnych.

 Spełnić indywidualne wymagania

„Oddajemy w ręce polskich klientów wyjątkową ofertę i katalog z najlepszymi wakacyjnymi hotelami” – mówi Maciej Nykiel, Prezes Neckermann Podróże. „To nasze własne marki, w których gwarantujemy najwyższą jakość usług i niepowtarzalność pobytu. Bez względu na to czy nasi klienci planują rodzinne wakacje all inclusive czy spokojny wypoczynek w butikowych hotelach tylko dla dorosłych, wszędzie zastaną wyjątkową obsługę i atmosferę. I co najważniejsze będą mogli wybrać obiekt w pełni spełniający ich indywidualne wymagania. Jestem przekonany, że po tegorocznych wakacjach dołączą do rosnącego grona fanów naszych wyjątkowych hoteli” – dodaje.

W ramach oferty „Selected” biuro podróży oferuje np. całodobową opiekę czy program „24h- Satysfakcja” oznaczający natychmiastową pomoc i rozwiązanie ewentualnego problemu w miejscu wypoczynku. Klienci, którzy zarezerwują wakacje w markowych hotelach Neckermanna, będą mogli skorzystać także z usługi wcześniejszej rezerwacji konkretnego numeru pokoju w hotelu.

Przedsprzedaż oferty Neckermanna

W Neckermannie trwa przedsprzedaż letniej oferty. W ramach FirstBook, czyli wczesnej rezerwacji, klienci mogą liczyć nawet na 60 proc. rabaty oraz dodatkowe bonusy, takie jak: gwarancja najniższej i niezmiennej ceny imprezy oraz parking przy lotnisku i ubezpieczenie od rezygnacji gratis. Atutem jest promocyjna cena za dziecko – najmłodsi lecą na wakacje już od 499 zł. Klienci, którzy zarezerwują wakacje do końca grudnia, zapłacą zaledwie 5 proc. zaliczki czyli najniższą z oferowanych wśród największych touroperatorów. Dodatkowo w dniach 30.11-02.12.18 trwa Wielka Weekendowa Wyprzedaż, podczas której można kupić wakacje w Neckermannie z dodatkowym 5 proc. rabatem.