Neckermann korzysta z połączeń Ryanaira

Od dzisiaj Neckermann Podróże umożliwia rezerwację wakacji także w oparciu o przeloty linią Ryanair. W sezonie zimowym można zaplanować wypoczynek z Neckermannem w takich miejscach jak Wyspy Kanaryjskie, Majorka, hiszpańskie wybrzeża: Costa del Sol, Costa Blanca i Costa de Almeria, Cypr i Malta.

W sezonie letnim dojdą imprezy w Bułgarii, Portugalii, na Sycylii, wyspach greckich i na półwyspie Chalkidiki.

To kolejny krok touroperatora w rozwoju oferty dynamicznej, dostosowanej do indywidualnych potrzeb turystów.

Na wakacje można wylecieć bezpośrednio z lotnisk lokalnych mając możliwość elastycznego dopasowania terminów, długości pobytu i zakwaterowania w ramach szerokiej oferty touroperatora, w tym bogatego portfolio hoteli własnych marek takich jak np. SENTIDO, Cook’s Club czy Casa Cook.

W ramach pakietu, Neckermann zapewnia transfery lotnisko-hotel-lotnisko, 24h opiekę w miejscu wypoczynku oraz ubezpieczenie.

Dbając o wygodę swoich klientów, touroperator dokonuje za nich odprawy on-line przed wylotem a także rezerwacji miejsc w samolocie. Biuro podróży umożliwia także zakup przewozu bagażu w specjalnej cenie.

Artur Rezner, Commercial Dyrektor Neckermann Podróże, powiedział: „Naszą najnowszą ofertę kierujemy do osób, które chcą polecieć na wakacje w bardzo atrakcyjnej cenie. To propozycja dla tych, którzy lubią samodzielnie komponować swoje wyjazdy nie chcąc rezygnować z jakości świadczeń, opieki i bezpieczeństwa, które zapewnia biuro podróży. Mamy nadzieję, że dzięki atrakcyjnym połączeniom jeszcze więcej klientów skorzysta z naszej oferty i będzie mogło cieszyć się wypoczynkiem w sprawdzonych hotelach Neckermanna.”

Dzięki specjalnej technologii grupy Thomas Cook, do której należy touroperator, klienci będą mogli dokonać rezerwacji oferty w czasie rzeczywistym, korzystając z aktualnych promocji linii Ryanair.

W jakiej cenie można wylecieć na wakacje z Neckermannem w oparciu o nowe połączenia?

Za tygodniowy urlop na Malcie z pobytem w 3-gwiazdkowym hotelu zapłacimy niespełna 812 zł/os. a na Majorce 1116 zł/os. 7-dniowe wakacje all inclusive w 4-gwiazdkowym hotelu w Bułgarii to koszt już od 1219 zł/os. a na zielonej wyspie Korfu już od 1614 zł/os.

Neckermann z sukcesem rozwija ofertę dynamiczną dając klientom możliwość elastycznego „składania’ wakacji w oparciu o tanie linie lotnicze a także o bogatą siatkę przelotów czarterowych i liniowych. Korzystając z nich można zaplanować wypoczynek w basenie Morza Śródziemnego oraz na ponad 20 egzotycznych kierunkach takich jak np.: Dominikana, Kuba, Meksyk, Tajlandia, Wietnam, Seszele czy Malediwy.

Klienci mogą dokonać rezerwacji zarówno przez stronę neckermann.pl, jak i u profesjonalnych doradców w biurach podróży na terenie całego kraju. Oferta jest widoczna w wyszukiwarce MerlinX, z której korzysta większość sprzedawców w biurach podróży.