Na całym lotnisku we Frankfurcie wolny dostęp do WiFI

archiwum Fraport

Największe lotnisko w Niemczech, Fraport, udostępniło wolny dostęp do WiFi na terenie całego lotniska przez 24 godziny na dobę. Nastąpiło to na początku sezonu letniego.

Ponad 300 punktów z darmowym dostępem do sieci WiFi ma umożliwić korzystanie przez całą dobę z internetu, na terenie wszystkich terminali, szczególnie w strefach wylotowych. Oczywiście, pozwala to pasażerom sprawdzić pocztę, uzyskać szybko najważniejsze informacje, spędzić czas przy ulubionych filmach lub muzyce.

Peter Schmitz, członek zarządu portu lotniczego Fraport powiedział: “Jesteśmy zadowoleni z wykorzystania doświadczeń turystycznych naszych klientów i rozszerzenia dzięki temu zakresu usług o dostęp do WiFi przez 24 godziny. Jesteśmy pierwszym w Niemczech i jednym z pierwszych w Europie dużym lotniskiem, które zdecydowało się na taki krok. Coraz bardziej mobilne społeczeństwo coraz częściej wymaga właśnie takich usług.”

Wolny dostęp do WiFi jestem jednym z elementów programu “Great to Have You Here!”, który został wprowadzony we Frankfurcie kilka lat temu przez zarząd Fraportu. Ma on na celu odnoszenie zakresu usług dla pasażerów i uczynienia lotniska jak najbardziej przyjaznym dla pasażerów. warto wspomnieć, ze z usług lotniska we Frankfurcie skorzystało w roku 2013 ponad 58 mln podróżnych.