MSiT Patronem Honorowym XI Forum Promocji Turystycznej

MSiT

Już za 10 tygodni w Terminalu Lotniska Warszawa-Radom odbędzie się XI Forum Promocji Turystycznej organizowane przez redakcję portalu branżowego WaszaTurystyka.pl. Honorowy Patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Jak zwykle w ostatnich edycjach Forum Promocji Turystycznej, MSiT nie ograniczy się tylko do Patronatu nad naszą imprezą.

Andrzej Gut-Mostowy odpowiedzialny w Ministerstwie Sportu i Turystyki za turystykę, przyjął nasze zaproszenie do debaty „Lato, lato i po lecie – jak rozszerzyć sezon turystyczny”.

Jak wskazuje tytuł, w debacie chcemy porozmawiać o różnych sposobach przedłużenia sezonu turystycznego, pomysłach promujących wypoczynek nie tylko w miesiące letnie i w ferie zimowe, narzędziach pomagających w rozszerzaniu sezonu turystycznego.

W dyskusji wezmą udział również ministrowie turystyki oraz szefowie narodowych organizacji turystycznych innych krajów.

Debata będzie punktem programu XI Forum Promocji Turystycznej, które odbędzie się 12 października 2022 roku w Terminalu Lotniska w Radomiu.

Tradycyjnie będzie to spotkanie osób zawodowo zajmujących się turystyką i promocją w ramach działalności biznesowej samorządowej i społecznej: agentów turystycznych, organizatorów turystyki, przedstawicieli branży turystycznej, hotelarskiej, agroturystycznej, reprezentantów Regionalnych Organizacji Turystycznych, Lokalnych Organizacji Turystycznych, fachowców od promocji turystycznej z innych krajów.

Czas i miejsce: 12 października 2022 roku, Terminal Lotniska w Radomiu

Uczestnicy: biura podróży, agenci turystyczni, osoby odpowiedzialne za promocję w samorządach wojewódzkich, gminnych, powiatowych, pracownicy i członkowie ROT-ów i LOT-ów, branża turystyki krajowej i przyjazdowej, hotelarze.

Organizatorem jest redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl.
Współorganizatorami są: Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze” i Lotnisko Warszawa-Radom

Złotym Partnerem jest Centrum Archeologii Śródziemnomorskiej UW

Partnerem jest Chorwacka Wspólnota Turystyczna

Patronem Honorowym jest Ministerstwo Sportu i Turystyki

Patronami są: AM Art Media Agencja PR, Izba Gospodarcza Hotelarstwa Polskiego, Instytut ESG, Krakowska Izba Turystyki, Polska Izba Turystyki, Pracodawcagodnyzaufania.pl, RaportCSR.pl

Program i rejestracja TUTAJ

Andrzej Gut-Mostowy będzie gościem XI Forum Promocji Turystycznej