Moxy Warsaw Praga najlepszym hotelem Moxy w Europie

archiwum Moxy Warsaw Praga

Hotel Moxy Warsaw zarządzany przez Hotels Professionals, w opinii klientów sieci Marriott International wyprzedził 30 innych obiektów działających pod tym szyldem w Europie. Hotel, będący częścią Centrum Praskiego Koneser, w wewnętrznym rankingu sieci wyprzedził obiekty z Patry, Glasgow i Mediolanu. Goście przyznali mu najwięcej punktów m.in. w kategoriach godny polecenia i satysfakcja z pobytu.

Moxy to działający od 2014 roku brand sieci Mariott International, skierowany do osób kreatywnych, zainteresowanych nowymi trendami i poszukujących niezapomnianych doświadczeń. Koncept butikowych hoteli powstał z myślą o generacji Y – pokoleniu świata Internetu. W hotelach tych świetnie odnajdą się zarówno osoby podróżujące w celach turystycznych, jak i goście biznesowi. W Warszawie obiekt pod tym szyldem został otwarty w styczniu tego roku.

Katalin Vajda, szefowa Moxy Warsaw Praga, powiedziała: „Moxy to oczywiście komfortowe pokoje z ultrawygodnym łóżkiem, funkcjonalną łazienką i Netflixem, ale życie hotelu koncentruje się w lobby, gdzie w czterech różnych strefach mamy dla naszych gości moc atrakcji – pokazy filmowe, warsztaty, turnieje planszówek czy piłkarzyków – to tylko wybrane z nich. Tak pozytywne oceny w rankingu Mariott International to w dużej mierze zasługa Moxy Crew, czyli zespołu, który tworzą ludzie otwarci, uśmiechnięci, zaangażowani, pozytywnie zakręceni. Załoga Moxy jest zawsze radosna, pomocna, na bieżąco z życiem stolicy i warszawskiej Pragi i chętnie dzieli się swoją pasją.”

Atutem obiektu jest też fakt, że hotel jest cześcią Centrum Praskiego Koneser.

Kompleks oferuje program atrakcji dla osób mających różnorodne zainteresowania, pozwala więc wszystkim gościom na świetne spędzanie czasu bez konieczności wychodzenia poza jego teren.

Magdalena Bartkiewicz – Podoba, General Manager Liebrecht & wooD w Polsce, dodała: „Centrum Praskie Koneser realizowaliśmy z myślą o stworzeniu na mapie Warszawy miejsca dla ludzi z pasją, czerpiących z życia, otwartych na różne doznania. Połączenie wielu funkcji, m.in. hotelowej, eventowej, gastronomicznej, handlowej, Muzeum Polskiej Wódki daje odwiedzającym Konesera pełne spektrum możliwości spędzania czasu, a bardzo dobre skomunikowanie naszego obiektu z pozostałymi częściami miasta sprawia, że jest to również świetny punkt wypadowy do zwiedzania stolicy.”