Mouzenidis Travel startuje ze sprzedażą Lata 2017

Firma Mouzenidis Travel specjalizująca się w wyjazdach do Grecji, rusza od 4 września ze sprzedażą oferty lato 2018.

Od 4 września klienci mogą dokonywać rezerwacji na sprawdzonych kierunkach – Chalkidiki, Riwierze Olimpijskiej, Rodos i Krecie. W nowym sezonie nie zabraknie również nowości – biuro planuje rozpocząć sprzedaż nie tylko nowych destynacji w Grecji – Zakynthos i Thassos, nowych koncepcji wypoczynku – Polskie Kluby Animacyjne – Grekoleto, ale również znacznie zwiększyć ilość miejsc z lotnisk lokalnych oraz wprowadzić wyloty z portów, w których w tym sezonie nie było obecne.

Artur Rezner, dyrektor sprzedaży, powiedział: „Większość naszych operacji będzie oparta o własną linię lotniczą Ellinair. To szczególnie ważne o okresie First Greece, bowiem Ellinair jako przewoźnik rejsowy ma stałe godziny przelotu. Oznacza to, że Klienci już w dniu zakupu mają pewność, że podane godziny nie ulegną zmianie.”

W pierwszym etapie First Greece, obok bardzo dobrych cen klienci mogą liczyć na liczne benefity m.in:
Pakiet VIP – bezpłatna rezerwacja miejsc w samolotach, bezpłatny VIP Lounge, bezpłatny fast track
Gwarancja Najniższej Ceny
Gwarancja Niezmienności Ceny
Gwarancja Bezkosztowej Zmiany Rezerwacji
Fundusz Gwarancyjny w Cenie Imprezy

ale przede wszystkim na wysokie rabaty, sięgające 60 proc. oraz bardzo niską zaliczkę, która wynosi jedynie 3% wartości rezerwacji. Klienci muszą zatem wpłacić jedynie 100-200 PLN, aby mieć zarezerwowany wymarzony hotel, w konkretnym terminie.

Rezner skomentował: „Czy nie jest za wcześnie na rozpoczęcie sprzedaży wyjazdów na kolejny rok? Zapewne wielu z Klientów zadaje sobie takie pytanie. Sprzedaż w ostatnich sezonach, a szczególnie w obecnym pokazuje jednak, że im wcześniej dokonamy rezerwacji, tym wybór i przede wszystkim cena będzie niższa. Dla przykładu w obecnym sezonie, znane, rodzinne hotele w okresie last są droższe o ok. 1000-1500 PLN, w porównaniu do First Greece.”