Mouzenidis Travel reorganizuje podział regionów

Mouzenidis Travel coraz większą wagę przykłada do lotnisk takich jak Wrocław, Gdańsk oraz Poznań, a jednocześnie chce zmniejszyć aktualny region przedstawicieli odpowiadających za Warszawę oraz Katowice.

Georgios Vafidis, dyrektor genaralny, powiedział: „Chcemy zmaksymalizować dynamicznie rozwijająca się sprzedaż oparta o lotniska wylotowe takie jak Gdańsk, Poznań i Wrocław dlatego postanowiliśmy przeorganizować regiony i dedykować jednego przedstawiciela na region zachodnio-północny. Pozwoli to nam lepiej dotrzeć do agentów z regionu ponieważ aktualnie obsługujemy ich z Warszawy lub Katowic.”

Touroperator uruchomił rekrutację na przedstawiciela handlowego na region zachodnio-północny. Nowa osoba ma stacjonować w jednym z głównych miast z tych regionów.

Region centralno-wschodni przechodzi w pełni pod opiekę Rafała Wasiaka a region południowy pomniejszony o Dolny Śląsk pozostaje pod opieką Mateusza Ignacego. Touroperator planuje tym samym zmniejszyć liczbę agentów, którymi opiekują się jego przedstawiciele, aby zadbać o bliższe relacje oraz bardziej spersonalizowane podejście.

Georgios Vafidis dodał: „Zmiany te podyktowane są zmieniającą się strukturą sprzedaży oraz rozłożeniem agentów. W ostatnich miesiącach podpisaliśmy wiele nowych umów agencyjnych właśnie w regionie zachodnio-północnym. Jestem przekonany, że agenci docenią bardziej personalne podejście co pozytywnie wpłynie na nasz rozwój w tym regionie.”