Mouzendis Travel zaprasza agentów na śniadania

W najbliższym czasie Mouzenidis Travel zorganizuje śniadania biznesowe w 11 miastach w całej Polsce. Chce w ten sposób dotrzeć do jak największej liczby swoich agentów.

Biuro Podróży Mouzenidis Travel jako pierwsze na rynku polskim rozpoczęło już kilka tygodni sprzedaż nowego produktu – Lato 2019.

Ten grecki specjalista, w nowym sezonie rozpoczyna sprzedaż również innych niż greckie kierunki – Cypru, Gruzji i Bułgarii (narty). Na początku września firma zorganizowała trzy duże prezentacje w Warszawie, Katowicach i Poznaniu (czytaj TUTAJ).

Georgios Vafidis, dyrektor generalny w Mouzenidis Travel, powiedział: „Chcielibyśmy spotkad się w mniejszym gronie i mniej formalnej atmosferze, tak aby był czas na rozmowę, wymianę doświadczeo czy pomysłów. Dla naszych partnerów przygotowaliśmy cykliczne spotkania przy dobrym śniadaniu. Ta ciekawa forma spotkań cieszy się dużym zainteresowaniem i będziemy ją prowadzić również w przyszłości. Mouzenidis Travel chce w ten sposób umacniać dobre relacje z siecią agencyjną. Z informacjami o naszej nowej ofercie Lato 2019 dotrzemy do większości regionów w Polsce od Białegostoku aż po Wrocław. Chcemy, aby każdy agent, który nie mógł dotrzeć na prezentacje Mouzenidis mógł spotkać się z nami”

Więcej informacji udziela: Beniamin Vafidis Dyrektor Marketingu Mouzenidis Travel [email protected] tel.: +48 295 09 10 +48 728 986 688