Monika Wolny w zespole Studia Sante w Warszawie

archiwum Monika Wolny

Monika Wolna pracująca do niedawna w Uzdrowisku Konstancin Zdrój s.a. objęła od lutego stanowisko General Manager w Studio Sante – Uzdrowisko Miejskie w Warszawie.

Monika Wolny jest związana z branżą HORECA od ponad 20 lat. Doświadczenie zdobywała w Centrum Kongresowym Gromady w Warszawie. Następnie cztery lata zarządzała działem sprzedaży w Centrum Konferencyjnym Falenty koło Warszawy. Potem była dyrektorem sprzedaży i marketingu Pałacu Ossolińskich oraz Hotelu Sobienie Królewskie Golf & Country Club****.

Ostatnio pracowała na stanowisku dyrektora hoteli i gastronomii Uzdrowiska Konstancin Zdrój s.a. Była odpowiedzialna za tworzenie i zarzadzanie nowym miejscem na mapie hoteli – Eva Park Life & SPA- obiekt hotelowy położona tuż koło tężni w Parku Zdrojowym, posiadający basen solankowy i szeroko rozwiniętą bazę kosmetologiczną.

Jej nowe miejsce pracy, to Studio Sante Uzdrowisko Miejskie położone przy ul. Jagiellońskiej w Warszawie – jedyne SPA w Polsce, gdzie zastosowano wodę strukturyzowaną we wszystkich basenach. W ofercie: japońska sauna skalna Ganbanyoku, sauna fińska, łaźnia parowa, biosauna z aromaterapią, grota solna, goldarium, basen rekreacyjny, jacuzzi z solą himalajską i magnezem, jacuzzi krzemowe oraz baseny schładzające. Studio Sante posiada również szeroką strefę zabiegów na ciało i na twarz