Ministerstwo Rozwoju objęło Honorowym Patronatem VIII Forum Promocji Turystycznej

VIII Forum Promocji Turystycznej odbędzie się już za 40 dni – 22 października w Kamienicy Artystycznej w Warszawie. Impreza została objęta Patronatem Honorowym przez Ministerstwo Rozwoju.

Ministerstwo Rozwoju, podobnie jak to było przy okazji VII Forum Promocji Turystycznej we Wrocławiu, nie ograniczyło się tylko do objęcia imprezy Patronatem.

W debacie “Czy nadszedł czas, by promować dbałość o zdrowie podczas wypoczynku? weźmie udział Andrzej Gut-Mostowy, wiceminister odpowiedzialny za turystykę, Wezmą w niej udział także przedstawiciele regionów, miast, uzdrowisk.

Dyrektor dyrektor departamentu turystyki, Rafał Szlachta potwierdził udział w Pojedynku Ekspertów “Wielkie wydarzenia sportowe magnesem dla turystów”. W Pojedynku weźmie udział również m.in prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, Andrzej Kraśnicki.

Program całego Forum podzielony został na trzy sesje: Bezpieczeństwo w podróży. Turystyka drogą do zdrowia, Czy promocja turystyki grupowej i wydarzeń ma jeszcze sens?, Jak prowadzić promocję turystyki w dobie koronawirusa?

Program i rejestracja TUTAJ