Milionowy pasażer Ryanair’a w Szczecinie

archiwum Ryanair'a

Ryanair obsłużył milionowego pasażera latającego z i do Szczecina.

Milionową pasażerką została Anna Mędlewska, podróżująca do Londynu z mężem, synem oraz szwagrem i jego żoną. Przedstawicielka linii lotniczej Ryanair podarowała Pani Annie voucher na dwa bilety lotnicze w dwie strony, natomiast Port Lotniczy przekazał szczęśliwej pasażerce zestaw upominków, w tym kosmetyki.
Ryanair Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 3 połączenia ze Szczecina.

Klaudia Kałążna, manager ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z Ryanair, powiedziała: “Ryanair w Polsce przewozi rekordową liczbę pasażerów i zajmuje pozycję lidera na rynku. Polscy pasażerowie wybrali Ryanair ze względu na najniższe ceny połączeń, największą punktualność, najmniejszy odsetek zagubionych bagaży oraz coraz lepszą obsługę klienta. Oferujemy obecnie 3 połączenia z Portu Lotniczego Szczecin – Goleniów i jesteśmy zaszczyceni mogąc wręczyć nagrodę pani Annie Mędlewskiej – naszej milionowej pasażerce w Szczecinie. Bardzo cieszy nas fakt, że Polacy coraz częściej wybierają podróż samolotem i jesteśmy przekonani, że liczba pasażerów podróżujących z nami będzie jeszcze szybciej wzrastać. Wprowadzanie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, aplikacja mobilna, czy możliwość korzystania z opcji płatności PayPal, udowadnia, że Ryanair oferuje swoim klientom dużo więcej, niż tylko niskie ceny.”

Maciej Dziadosz, prezes zarządu Portu Lotniczego Szczecin-Goleniów dodał: “Pierwszy lot z naszego lotniska linia Ryanair wykonała 30 października 2005 roku, i tak to się zaczęło Już ponad milion mieszkańców naszego regionu i turystów odwiedzających przepiękne Pomorze Zachodnie skorzystało z naszego lotniska wybierając jako przewoźnika – Ryanair. Dzięki tym połączeniom oszczędzają nie tylko pieniądze, ale i czas. To za pośrednictwem linii Ryanair Wielka Brytania i Irlandia są oddalone od naszego regionu tylko o dwie godziny drogi.
Na milionowego pasażera czekaliśmy prawie 9 lat. Jestem pewien, że przez ten okres czasu udowodniliśmy linii Ryanair, że jesteśmy solidnym partnerem biznesowym a region Pomorza Zachodniego posiada potencjał na uruchomienie w nieodległej przyszłości kolejnych połączeń, co będzie skutkowało tym, iż kolejny milion pasażerów Ryanair obsłużymy w znacznie krótszym czasie.”