Milion pasażerów Ryanair’a w Modlinie

archiwum Ryanair'a

Linia lotnicza Ryanair, przewiozła już milion pasażerów w 2014 roku z i do Modlina.

Milionowym pasażerem Ryanaira w Modlinie w 2014 roku został Jacek Dziedzic, który wraz z żoną Olgą oraz sześciomiesięcznym synkiem Aleksandrem leciał do Bolonii. Powiedział on: „wspólnie z Ryanair rozpoczyna przygodę życia startując z Lotniska w Modlinie”. Cała rodzina wkracza w nowy etap życia, ponieważ przeprowadza się służbowo za granicę. Milionowy pasażer otrzymał bilety na przelot w dwie strony od przedstawicielki linii Ryanair oraz zestaw upominków od Lotniska Warszawa Modlin.
Irlandzki przewoźnik obecnie oferuje 26 połączeń z Warszawy/Modlina, a w październiku otworzy w Modlinie swoją bazę, co oznacza dalszy wzrost jego aktywności:

Klaudia Kałążna, manager ds. sprzedaży i marketingu na region Europy Środkowej i Wschodniej z Ryanair, powiedziała: “Chcielibyśmy bardzo pogratulować Lotnisku Warszawa/Modlin, ponieważ właśnie dzisiaj został tu odprawiony milionowy pasażer w 2014 roku. Już niedługo nasza obecność w Modlinie jeszcze bardziej wzrośnie, jako że w październiku otwieramy tutaj naszą bazę i uruchamiamy 7 nowych połączeń w sezonie zimowym, w tym na Wyspy Kanaryjskie… Mamy nadzieję, że dzięki podróżom z linią lotniczą Ryanair coraz więcej Polaków będzie mogło zwiedzić różne zakątki Europy. Biorąc pod uwagę sukces pakietu usług dla rodzin – Family Extra oraz wprowadzenie coraz większych udogodnień, takich jak nowa strona internetowa, aplikacja mobilna, czy możliwości korzystania z opcji płatności PayPal, jesteśmy przekonani, że liczba pasażerów podróżujących z nami będzie jeszcze szybciej wzrastać…
Aby uczcić dynamiczny rozwój Lotniska Warszawa/Modlin ogłaszamy promocję na bilety z Modlina, które można kupić w bardzo niskich cenach, rozpoczynających się już od 39 zł (włączając podatki i opłaty) na podróż od września do listopada 2014r. Oferta będzie dostępna tylko do poniedziałku (25 sierpnia), do północy.”