Mercure Kraków Stare Miasto doceniony przez TripAdvisor

materiały prasowe

Należący i zarządzany przez Grupę Orbis hotel Mercure Kraków Stare Miasto uplasował się na 5. miejscu w rankingu Travelers’ Choice 2019 najlepszych hoteli w Polsce według serwisu TripAdvisor.

Mercure Kraków Stare Miasto od ponad 2 lat obecny jest na hotelowej mapie Krakowa. Doskonała lokalizacja, wysoka jakość obsługi, liczne udogodnienia oraz niezwykły klimat miejsca sprawiają, że należy do małopolskiej czołówki miejsc pobytowych wybieranych przez podróżnych z całego świata. Wszystkie te cechy zostały dostrzeżone przez gości, którzy w swoich ocenach wyrazili zadowolenie z pobytu i podzielili się nim w serwisie TripAdvisor.

Efektem jest 5. miejsce dla Mercure Kraków Stare Miasto w rankingu najlepszych hoteli w Polsce.

Tomasz Schweda, dyrektor operacyjny hotelu Mercure Kraków Stare Miasto, powiedział: „W naszej codziennej pracy dokładamy najwyższych starań, aby odwiedzający nas podróżni we wnętrzach Mercure Kraków Stare Miasto czuli się wyjątkowo. Łącząc tę wartość z lokalnymi, obecnymi w naszych przestrzeniach akcentami, doskonałą kuchnią restauracji Winestone oraz najwyższym standardem guest experience na stałe wpisaliśmy się w mapę miejsc, w których w Krakowie zatrzymać się po prostu trzeba.”

 

Należący i zarządzany przez Grupę Orbis hotel Mercure Kraków Stare Miasto jest flagowym obiektem marki usytuowanym w samym centrum stolicy Małopolski. Swoim gościom oferuje 198 przestronnych, wygodnych pokoi o wysokim standardzie. Wnętrza hotelu stanowią połączenie dobrego stylu i krakowskiego klimatu. Lokalne inspiracje, m.in. przypominające królewski tron fotele, nawiązujące designem do koron złote lampy, czy posadzka w lobby wykonana na wzór tej znajdującej się na Wawelu już od pierwszych chwil spędzonych w hotelu pozwalają poczuć jego wyjątkową atmosferę. Unikatowy i niezwykle wpisujący się w historię Krakowa jest także brand wall marki Mercure, czyli czterometrowa ściana w nowoczesnym lobby z wydrukowanymi w technologii 3D kopiami Głów Wawelskich.

Stephen Hadley, Lider Regionu Kraków – Katowice AccorHotels, dodał: „Nagrody Travelers’ Choice 2019 serwisu TripAdvisor na które składają się opinie i rekomendacje naszych gości stanowią dla nas ogromny powód do dumy. Są także mobilizacją do dalszej, jeszcze lepszej pracy i dbania o satysfakcję podróżnych. Wysoka, 5. pozycja Mercure Kraków Stare Miasto, który w plebiscycie niezależnego, branżowego portalu wyprzedził wiele hoteli butikowych dowodzi, że to co robimy wykonujemy w niemal perfekcyjny sposób. Pokazuje to również, że jako hotel sieciowy oferowanym standardem usług wygrywamy nawet z wyspecjalizowanymi obiektami luksusowymi.“
.