MeetingPlanner.pl zaprasza na powakacyjne spotkanie MP Fast Date®

archiwum MettingPlannre

MeetingPlanner.pl zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie branży z cyklu MP Fast Date®, które odbędzie się 6 września, w Digital Knowledge Village w Warszawie. Wydarzenie będzie okazją do budowania relacji biznesowych, zdobycia wiedzy i inspiracji w obszarze event marketingu.

Portal MeetingPlanner.pl zaprasza do udziału w MP Fast Date® organizatorów eventów, konferencji, wyjazdów motywacyjnych i szkoleń.

MP Fast Date® to cykl warsztatów z udziałem meeting plannerów oraz oferentów usług dla rynku eventowego, których celem jest poznanie przez meeting plannerów i event managerów nowych usług, obiektów i destynacji eventowych oraz branżowy networking.

Sylwia Banaszewska, prezes zarządu MeetingPlanner.pl., powiedziała: “Podczas indywidualnych, 15-minutowych spotkań z oferentami z całej Polski meeting plannerzy mają możliwość zdobycia wiedzy na temat nowości rynkowych oraz cennych inspiracji do przygotowywanych przez siebie scenariuszy wydarzeń. Będzie to już 34. edycja tego wydarzenia, mamy więc pewność, co do jego skuteczności w budowaniu relacji w branży. W ciągu tych kilku lat organizacji MP Fast Date® w całej Polsce odbyło się niemal 13,5 tys. spotkań biznesowych, w których udział wzięło niemal 1400 meeting plannerów.”

W programie wydarzenia, oprócz części biznesowej, jest warsztat poświęcony narzędziom digitalowym i możliwości ich zastosowania w event marketingu. Szkolenie „Efektywnie i efektownie – jak tworzyć digital experience w branży eventowej” poprowadzi Piotr Maczuga, który kieruje Digital Knowledge Lab – studiem produkcji multimedialnych treści edukacyjnych, działającym w ramach Digital Knowledge Village.

Kolejną propozycją, która ma dostarczyć inspiracji m.in. w obszarze budowania relacji z klientem, jest przedstawienie z cyklu Mentoring Theater przygotowane przez Milczarek Bukowski Trio. Dariusz Milczarek i Michał Bukowski zaprezentują fragment swojego najnowszego spektaklu „Rzecz o sprzedaży, czyli słów kilka o…”. Mentoring Theater to unikalna i nowatorska formuła osobistej edukacji osadzona w przestrzeni teatru. Doświadczeni mentorzy / aktorzy biorą udział w inscenizacji, w której poruszane są istotne zagadnienia merytoryczne związane z codziennym życiem zarówno zawodowym, jak i prywatnym.

34. edycja MP Fast Date® to także symboliczne pożegnanie wakacji i otwarcie kolejnego eventowego sezonu networkingiem na najbardziej wakacyjnej przestrzeni Digital Knowledge Village – Sundecku, na którym wystąpi zespół The Satrs. Po MP Fast Date® odbędzie się after party – spotkanie integracyjne w Karova Music Club.
Dla meeting plannerów spoza Warszawy przygotowany został pakiet hosted, w ramach którego MeetingPlanner.pl gwarantuje transport i nocleg w nowo otwartym hotelu Four Points by Sheraton Warsaw Mokotów.
Udział w MP Fast Date® jest dla meeting plannerów bezpłatny, wymagana jest rejestracja.

www.planisci.fastdate.meetingplanner.pl