Meet The Bidder wraca – już 24 listopada w Warszawie

Meet The Bidder

W hotelu ARCHE Hotel Krakowska odbędzie się 28. edycja Meet The Bidder Fairs organizowana przez firmę Travel Bidder. Jak podkreślają członkowie zespołu MTB „Obserwujemy ożywienie w branży i w związku z tym 24 listopada organizujemy Meet the Bidder Autumn Edition. Cieszymy się, że po długiej przerwie będzie się można wreszcie spotkać osobiście”.

Podobnie jak do tej pory, jako wystawcy prezentować się będą profesjonalni usługodawcy z całego świata – DMC, hotelarze, narodowe organizacje turystyczne, linie lotnicze. W charakterze gości organizatorzy zapraszają każdego, kto jest związany obecnie z organizacją wyjazdów w branży MICE a także biura podróży organizujące wyjazdy luksusowe, szyte na miarę, wyjazdy sportowe, przygodowe, jak również rocznice firmowe czy inne imprezy tematyczne.

Uczestnictwo w Meet The Bidder Fairs jest w dalszym ciągu bezpłatne dla organizatorów turystyki wyjazdowej, ale warunkiem udziału jest rejestracja za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Spotkania B2B dotyczą organizacji wyjazdów, eventów i konferencji dla grup, luxury travel, a także usług dla turystów indywidualnych (wyjazdy dla par, rodzin, przyjaciół, osób podróżujących solo itp.).

W ciągu dnia jeden odwiedzający może odbyć około 12 spotkań oraz nawiązać kontakty z innymi wystawcami w trakcie lunchu i koktajlu.

Uczestnictwo potwierdziło już ponad 30 międzynarodowych wystawców. Reprezentują oni kraje europejskie m.in.: Hiszpania i Portugalia, Malta, Niemcy, Słowacja, Chorwacja, Grecja, Szwecja, Islandia, ale dotrą do nas również Partnerzy z takich destynacji jak np.: Gruzja, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Ameryka Południowa czy Mauritius.

W nowo utworzonej Strefie New Investment Travel (NIT) czyli Nowych Inwestycji w Turystyce będzie również kilku polskich wystawców. Ze względu na to, że z powodu pandemii coraz więcej wyjazdów i spotkań odbywa się w Polsce organizatorzy wyjazdów będą mieć okazję do zapoznania się z tym, co zostało niedawno oddane do użytku lub będzie otwierane w najbliższej przyszłości w naszym kraju.

Organizatorzy spodziewają  się około 80 gości z Polski i z zagranicy.

Dla uczestników organizatorzy przygotowali grę MICE BINGO, podczas której aktywni uczestnicy wygrają wiele cennych nagród jak np. bilety lotnicze czy vouchery hotelowe.

Patronami Medialnymi tegorocznego przedsięwzięcia jest THINK MICE, Mice Poland, Business Traveller, Wasza Turystyka oraz ALL INCLUSIVE – luksusowy magazyn o podróżach.

Zgłoszenia: https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer