Meet The Bidder Spring Edition już 16 marca w Warszawie

fot. materiały prasowe

Już niebawem (16 marca) ponownie w hotelu Arche Hotel Krakowska odbędzie się 29. edycja Meet The Bidder Smart Fairs organizowany przez firmę Travel Bidder. W ostatnich miesiącach widoczne były wyraźne zwiastuny wiosennego ożywienia w branży spotkań, co potwierdza również duże zainteresowanie tym spotkaniem.

W związku z inwazją Rosji na  naszych sąsiadów – Ukrainę tworzymy specjalną „Strefę dla Ukrainy”, której celem będzie propagowanie inicjatyw pomocowych dla Ukrainy i możliwości zaangażowania się w te działania. Dlatego organizator oferuje bezpłatne stoliki dla wszystkich tych, którzy mają inicjatywę i  możliwość udzielenia wsparcia dla poszkodowanych w tych ciężkich chwilach.  Każda chętna osoba do wsparcia akcji jest proszona o odwiedziny przy stolikach: Turystyka dla Ukrainy, Fundacja Leny Grochowskiej, Pośrednik ofert Pracy.

Ze strony wystawców będą goszczeni profesjonalni usługodawcy z Polski i z całego świata – DMC, hotelarze, narodowe organizacje turystyczne.  W charakterze odwiedzających zaproszono jest każdegy, kto jest związany z organizacją wyjazdów w branży MICE, a także biura podróży i touroperatorów organizujące wyjazdy luksusowe, szyte na miarę, wyjazdy sportowe, przygodowe, jak i eventy. Spotkania B2B będą dotyczyły wyjazdów grupowych, a także usług dla turystów indywidualnych (wyjazdy dla par, rodzin, przyjaciół, osób podróżujących solo itp.).

Uczestnictwo w wydarzeniu potwierdziło już blisko 40 międzynarodowych wystawców. Na szczególną uwagę zasługuje liczne grono Partnerów ze Słowenii i reprezentacja DMC z Etiopii.

Wśród wystawcó znajdują się m.in. hotelarze tacy jak.: Iberostar, Maritim Hotels, Titanic Hotels, Falkensteiner Hotel Group, Intercontinental z Wiednia. Wśród gości znajdą się też przedstawiciele DMC z Czech, Portugalii, Chorwacji, Mołdawii i Czarnogóry. Odbędą się również spotkania B2B z  przedstawicielami Visit Tallinn Convention Bureau, Saksonii, Ras Al Khaimah, Dubaju czy Nowego Jorku.

Mice Bingo

Tradycyjnie wśród spodziewanych około 80 gości zostanie przeprowadzona gra Mice Bingo (w kategoriach Green, Blue i Gold). Aktywni uczestnicy mogą zdobyć wiele cennych nagród np.

  • liczne vouchery hotelowe ufundowane przez DMC, hotele i Convention Bureau jak np.: Movenpick Resort Marjan Island, Cove Rotana 5*, Radisson *. Do każdego dołączony będzie voucher na zjazd najdłuższą tyrolką na świecie od Visit Ras Al Khaimah
  • Zanzibar Bay Resort od Paradise Wilderness
  • The Chedi Luštica Bay w Czarnogórze
  • Titanic Mardan Palace w Turcji
  • Falkensteiner hotels & residences – Europa
  • Union hotels Collection – Słowenia
  • Iberostar – Europa
  • liczne gadżety turystyczne np. wycieczki, książki czy smakołyki z wybranych regionów świata.

Partnerem wydarzenia są: Arche Hotel Krakowska, SOIT oraz Site Poland

Patronami Medialnymi są: Wasza Turystyka, Business Traveller, Think Mice, Rynek Turystyczny, Mice Poland oraz Świat Podróże Kultura, Nowa Turystyka i Travel Compass oraz Mice & Tourism around the world e-magazine.

Wszyscy, którzy na co dzień zajmują się organizacją wyjazdów i chcieliby wziąć udział w bezpłatnym wydarzeniu Meet The Bidder Spring Edition w środę 16 marca w Warszawie, proszeni są o wypełnienia  formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie: https://app.meetthebidder.com/pl/mtb-form-buyer