Małopolska wspólnie z RMF FM zapraszają do akcji „Daj się ugościć w Małopolsce! – Misja zima”

fot. MOT

W ramach akcji słuchacze radia RMF FM mogą wygrać pobyt w Zakopanem lub Krynicy-Zdrój z przejazdem skibusem akcji „Daj się ugościć w Małopolsce! Misja zima”.

Aby wziąć udział w konkursie, należy odwiedzić stronę www.rmf.fm/r/mot-misja-zima.html i odpowiedzieć na pytanie konkursowe w jak najbardziej kreatywny sposób. Laureaci zostaną wyłonieni na antenie radia RMF FM, a nagrodą będzie trzydniowy pobyt w Małopolsce. Oprócz przejazdu specjalnymi skibusami, zwycięzcy otrzymają nocleg, wyżywienie, upominek od Małopolski i cały szereg atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich.

Skibusy ruszą z sześciu miast prosto do Zakopanego i Krynicy-Zdrój, przewożąc uczestników przez piękne krajobrazy i malownicze miejsca Małopolski. W trakcie podróży oraz na przystankach pasażerowie będą mieli okazję rywalizować w specjalnie przygotowanych zadaniach dotyczących regionu. To będzie emocjonujące doświadczenie, ponieważ zadania opracowali specjaliści znani z programu telewizyjnego Azja Express.

Daj się ugościć pod Tatrami

10 lutego trasy skibusów prowadzą z Rzeszowa, Łodzi i Gliwic prosto do Zakopanego, do Hotelu Radisson Blu Hotel & Residences. Pojawią się też zimowe miasteczka Małopolski. W sobotę i niedzielę w godzinach 10:00-16:00 na stacji Polana Szymoszkowa Małopolska wraz z RMF FM ugoszczą i przywitają wszystkich najlepszą muzyką, gorącą czekoladą, opowiedzą o atrakcjach Małopolski i zaproszą do wspólnej zabawy. Dla dzieci przygotowane będą gry i zabawy z animatorkami, a dla narciarzy, którzy dopiero zaczynają jazdę – profesjonalna rozgrzewka ze sportowcami. W niedzielę czeka ponadto live cooking oparty na małopolskich specjałach z Mikołajem Rejem i prelekcje o bezpieczeństwie w górach z ratownikami górskimi.

Daj się ugościć w Krynicy-Zdrój

Skibusy ze Świętokrzyskiego i Małopolski startują tydzień później, tj. 17 lutego. Zabiorą słuchaczy z Oświęcimia, Ostrowca Świętokrzyskiego i Kielc prosto do perły uzdrowisk – Krynicy-Zdrój, do Panoramy Resort & Spa. Szusowanie na nartach, spacery po krynickim deptaku lub relaks w basenie. Na uczestników akcji, jak i każdego kto będzie chciał do nas dołączyć będzie czekać zimowe miasteczko Małopolski i RMF FM. Przez cały weekend będzie można dowiedzieć się więcej na temat atrakcji Małopolski i Krynicy-Zdrój, rozgrzać się gorącą czekoladą i solidną rozgrzewką, pobawić do przebojów radia RMF FM, oraz wziąć udział w zabawach i konkursach. W niedzielę przewidziane są także prelekcje i warsztaty o bezpieczeństwie w górach z GOPR i live cooking z regionalnych produktów z Jurkiem Sobieniakiem.

Projekt powstał we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną i jest finansowany ze środków Województwa Małopolskiego.