Majerbus połączył Kraków i Zakopane z Kołobrzegiem

archiwum Majerbus

Przed nowym sezonem wakacyjnym podhalański przewoźnik Majerbus przy współpracy z Arriva Transport, wychodząc naprzeciw sugestiom podróżnych zmienił trasę przejazdu na linii Zakopane- Kołobrzeg.

Od początku czerwca autokar z Zakopanego realizuje połączenie przez Kraków, Katowice, Gliwice, Wrocław, Leszno, Poznań, Piła, Szczecinek, Koszalin, Ustronie Morskie do Kołobrzegu. Majerbus wspólnie z firmą przewozową Maxbus realizuje również połączenie na trasie z Zakopanego do Krakowa oferując 24 „pary” połączeń. Bilety na regularne połączenia można nabyć między innymi przez stronę www.majerbus.pl

Pod koniec ubiegłego roku w Zakopanem, przy ul. Kościuszki 19a, firma otworzyła punkt obsługi klienta w którym poza możliwością zakupu biletów, wynajmu autokarów istnieje możliwość zakupu lokalnych wycieczek.

Firma Majerbus działa na rynku od 2001 roku na terenie Podhala i Małopolski. Początkowa działalność opierała się na obsłudze podróżnych w rodzinnych stronach z czasem rozrosła się do przewozów na terenie całej Polski oraz Europy. Działając na dwóch płaszczyznach linii regularnych i turystyki starając się dostarczać jak najlepszą jakość usług. Na dzień dzisiejszy flota składa się z blisko dwudziestu nowoczesnych i wygodnych autokarów marki Mercedes i VDL Bova. Podczas czerwcowego posiedzenia Zarządu Krakowskiej Izby Turystyki firma została przyjęta w poczet członków Krakowskiej Izby Turystyki.