Magdalena Raszewska dyrektorką sprzedaży agencyjnej w Anex Poland

Anex Poland wzmacnia swój zespół kolejnym transferem w branży turystycznej. Do zespołu dołączyła Magdalena Raszewska, która objęła stanowisko dyrektorki sprzedaży B2B.

Nowa dyrektorka sprzedaży B2B, Magdalena Raszewska związana jest z turystyką od 2006 roku. Studiowała w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji (licencjat) i SGH (magisterium z zarządzania). Podczas nauki stawiała pierwsze kroki jako sprzedawca w biurze agencyjnym Artifex w Warszawie, a następnie w Mag Marze, firmie Marka Kamieńskiego, współzałożyciela Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Agentów Turystycznych. Z kolei w Coral Travel Magdalena była odpowiedzialna za kontakt i współpracę agencyjną. Następnie zasiliła zespół GTS a ostatnio pracowała w Nomade, gdzie jako sales manager rozwijała sieć agencyjną w centralnym i północnym regionie Polski.

„W Anex Poland stawiamy na ludzi z doświadczeniem w branży turystycznej. Jestem pewna, że transfer Magdy – tak świetnej managerki sprzedaży to strzał w dziesiątkę. Doskonale sprawdzi się w tworzeniu strategii rozwoju firmy i podtrzymywania dobrych relacji z agentami turystycznymi” – mówi Dominika Jurkowska, zastępca dyrektora generalnego Anex.

„Anex ma ogromny potencjał, żeby zdobywać polski rynek, dlatego zdecydowałam się na współpracę.  Ma świetny produkt, własną linię lotniczą i wiele innych plusów, ale potrzeba odpowiednich rąk, żeby pokierować współpracą agencyjną i rozwijać się na tym polu. Wiem, jak ważne są relacje międzyludzkie i podtrzymywanie kontaktu z agentami dlatego cieszę się, że jestem w tym miejscu” – dodaje Magdalena Raszewska.

Anex Tour Poland działa na międzynarodowym rynku turystycznym od ponad 28 lat i obecny jest w 39 krajach. Touroperator w swojej ofercie posiada popularne kierunki wśród turystów takie jak Turcja, Egipt, Bułgaria czy Grecja. Specjalizuje się również w destynacjach egzotycznych takich jak m.in. Zjednoczone Emiraty Arabskie, Tajlandia, Sri Lanka, Malediwy.