Maciej Nykiel odchodzi z Fly.pl

MM

Dyrektor zarządzający znanego turystycznego agenta internetowego Fly.pl rozstaje się ze spółką.

Jak dowiadujemy się z komunikatu prezesa Fly.pl Grzegorza Bosowskiego, „z dniem dzisiejszym Maciej Nykiel zakończył pełnienie obowiązków Członka Zarządu/ Dyrektora Zarządzającego Fly.pl Sp. z o.o.”. Nie podaje przyczyn takiej decyzji, pisze jedynie, że zmiana jest związana „ze zmianami w strukturze organizacyjnej spółki”. Fly.pl obchodzi w tym roku 10-lecie swojej działalności.

„We Fly.pl obchodziliśmy w tym roku 10 urodziny. Rok 2017 okazał się dla nas wyjątkowo udany – znacząco zwiększyliśmy sprzedaż, poprawiliśmy wyniki, uregulowaliśmy również kwestie właścicielskie. Przed nami nowy etap i nowe wyzwania, które wiążą się ze zmianami w strukturze organizacyjnej Spółki.” – informuje Grzegorz Bosowski.

Maciej Nykiel jest z wykształcenia ekonomistą, od początku swojej kariery związany z turystyką. Początkowo był destination managerem w Scan Holiday, potem od 1999 r. – product managerem. Był współzałożycielem Travelplanet.pl. Pracował też w TUI Poland, gdzie odpowiadał za budowę systemów franchisingowych i sprzedaż internetową. We Fly.pl odpowiadał za strategię sprzedażową i sprawy związane z obsługą e-commerce, pozycjonowanie, content marketing, zarządzanie IT.

“Chciałbym bardzo gorąco podziękować Maciejowi za jego wkład w rozwój naszej Spółki. Jednocześnie życzę mu dalszych sukcesów” – napisał Grzegorz Bosowski.