Lufthansa – szybki catering dla pasażerów w pośpiechu

arxhiwum Lufthansy

Aby ułatwić podróżowanie klientom w pośpiechu, Lufthansa opracowała inteligentne rozwiązanie o nazwie „Delights to Go”( Przysmaki na drogę).

Nowa opcja cateringu będzie wstępnie testowana przez sześć miesięcy na lotnisku w Monachium, począwszy od 5 września.

Pasażerowie Lufthansy z dostępem do saloniku mogą teraz korzystać z wysokiej jakości przekąsek i napojów w pięknie zaprojektowanej strefie samoobsługowej, położonej w centrum Terminala 2 w pobliżu bramki G19.

Oferta jest bezpłatna i dostępna za pomocą karty pokładowej. 

Dzięki nowoczesnemu, interaktywnemu interfejsowi gość może wybrać jedno z trzech pudełek koneserskich, z kategorii wyświetlanych na ekranie. Kategorie te obejmują Classic (np. wrap z tuńczyka lub sałatka grecka), Balance (np. kanapka z kiełkami, gruszką i musztardą figową lub sałatka z imbirem i quinoa) lub Local (np. sałatka z kiełbasy monachijskiej). Składniki te uzupełniane są słodką lub słoną przekąską, świeżym owocem i małą butelką wody. Oferta zmienia się co dwa tygodnie. Po wybraniu kategorii, box, atrakcyjne i wytrzymałe pudełko kartonowe, wsuwa się do ergonomicznie umieszczonej kieszeni wyjściowej bezpośrednio pod monitorem. Goście mają też do wyboru kawę, herbatę, wodę i różne soki. Po wybraniu napoju, kubek można umieścić we wbudowanym w pudełku uchwycie na napój, cały posiłek zapakować do papierowej torby, a pasażer może się spieszyć do swojego gate’u.

Lufthansa opracowała nową opcję przekąski po przeprowadzeniu testu terenowego na szybką przekąskę w saloniku Senator we Frankfurcie.

Wyniki pokazały, że wielu spieszących się gości szuka wydajnej i oszczędzającej czas oferty gastronomicznej w postaci oferty na wynos.

Jeśli masz więcej czasu, możesz oczywiście nadal odwiedzić jeden z wielu saloników Lufthansy na lotnisku w Monachium.