Lufthansa rozda świąteczne prezenty

Podczas najbliższych Świąt Bożego Narodzenia, gości saloniku na lotniskach we Frankfurcie i Monachium będą mogli skosztować sezonowych potraw, m.in.: kremowej zupy z kasztanów, pieczoną gęś z czerwoną kapustą i pierogami oraz słodkich wypieków–świeżo pieczonych świąteczne ciasteczek i pierniczków.

Dziecii otrzymają, we wszystkich salonikach we Frankfurcie i Monachium, niespodziankę
w postaci zestawu gier podróżnych i kolorowych kredek, świątecznych żelków i breloczka do kluczy. Pasażerowie Klasy Pierwszej oraz członkowie HON Circle, mogą skorzystać z innej usługi: aż do kwietnia mogą odciążyć swój bagaż i bezpłatnie przechować swój płaszcz czy kurtkę na lotnisku we Frankfurcie lub Monachium i odebrać go po powrocie z ciepłych krajów.

Klienci wszystkich klasy podróży otrzymają małe czekoladki na wszystkich rejsach Lufthansy do 26 grudnia. Dodatkowo, pasażerowie Klasy Pierwszej na wybranych połączeniach międzykontynentalnych będą mogli wybrać posiłek ze specjalnego świątecznego menu. Każdy gość, który skorzysta z tej możliwości, otrzyma nie tylko dziadka do orzechów, ale również zostanie poczęstowany wyjątkową przepiórką na wytrawnej marmoladzie z czerwonej cebuli oraz puree ze słodkich ziemniaków.

Dwie niespodzianki będą czekać na najmłodszych pasażerów Lufthansy od 17 grudnia. Jedna z nich to świąteczny pluszowy miś, ubrany w chroniący przed zimnem ciepły płaszcz z kapturem. Dodatkowo, młodzi pasażerowie na wszystkich trasach Lufthansy otrzymają ekskluzywny model Airbusa A380 wykonany z klocków LEGO. Limitowana edycja składa się z 67 klocków i będzie wręczana wraz z książeczką do zabawy na pokładzie.