Lufthansa – 7 nowych połączeń w zimowym rozkładzie

archiwum Lufthansy

Pod koniec października Lufthansa uruchomi siedem nowych połączeń: do Pampeluny, Genui, Bari i Katanii z Frankfurtu oraz do Nantes, Glasgow i Santiago de Compostela z Monachium.

Pampeluna znajdzie się w rozkładzie Lufthansy po raz pierwszy w historii. Od 6 listopada miasto położone na północy Hiszpanii będzie połączone z Frankfurtem czterema rejsami tygodniowo. Ponadto do Genui, Bari i Katanii pasażerowie będą mogli zimą polecieć do trzech razy w tygodniu z Frankfurtu. Rejsy rozpoczynające się 29 października będą uzupełnieniem oferty z Monachium.

Odpowiadając na zapotrzebowanie pasażerów, zimą Lufthansa rozpocznie latać z Monachium do Nantes (codziennie), Glasgow (cztery razy w tygodniu) i Santiago de Compostela (w każdą niedzielę). Od 29 października rejsy uzupełnią aktualną ofertę z Frankfurtu.

Nowe, zimowe destynacje są już dostępne w systemie rezerwacyjnym. Ceny rozpoczynają się od 119 euro. Więcej informacji można uzyskać na stronie LH.com oraz za pośrednictwem Centrum Obsługi Klienta pod numerem +48 22 512 3917. Rezerwacji można dokona również poprzez partnerów Lufthansy, jak i na lotniskach.

Nowe połączenia

Frankfurt – Pampeluna (PNA) Cztery razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki i niedziele) od 6 listopada 2017

Frankfurt – Genua (GOA) Trzy razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty) od 29 października 2017

Frankfurt – Bari (BRI) Trzy razy w tygodniu (poniedziałki, czwartki, soboty) od 29 października 2017

Frankfurt – Katania (CTA) Dwa razy w tygodniu (środy i niedziele) od 29 października 2017

Monachium – Glasgow (GLA) Cztery razy w tygodniu (poniedziałki, środy, piątki i niedziele) od 29 października 2017

Monachium – Nantes (NTE) Raz dziennie od 29 października 2017 Monachium – Santiago de Compostela (SCQ) Raz w tygodniu (niedziele) od 29 października