Lufthansa – 5 nowych saloników w Monachium

archiwum Lufthansy

Pięć nowych saloników o łącznej powierzchni 4000 metrów kwadratowych zostanie udostępnionych pasażerom Klasy Pierwszej i Biznes oraz posiadającym statusy Senator i frequent traveller, a także członkom HON-circle podczas ceremonii otwarcia terminalu Satellite w kwietniu 2016 roku. Lufthansa ponownie podwoi liczbę swoich saloników w Monachium.

Thomas Klühr, członek zarządu Lufthansa Passage ds. finansów i portu przesiadkowego Monachium, powiedział: „Nowe saloniki w terminalu Satellite są kolejnym krokiem w stronę wyższej jakości i pięciogwiazdkowej obsługi. Przyjemna atmosfera, jasne kolory i bezpośredni widok na płytę lotniska pobudzą wyobraźnię pasażerów.”

Wszystkie saloniki będą usytuowane w centralnej części nowego budynku, zapewniając pasażerom wygodny i szybki dostęp do części usługowych i bramek. Na najwyższym poziomie (o powierzchni ponad 1000 mkw) trwają prace nad nowym salonikiem Klasy Pierwszej. Pasażerowie podróżujący w tej klasie oraz członkowie HON-circle będą mogli w nim odpocząć w luksusowej atmosferze. Do dyspozycji gości będzie dostępnych kilka sypialnii przestrzeń do pracy, bar, luksusowe łazienki oraz odosobniony pokój dla miłośników cygar. Restauracja będzie oferować dania z menu oraz otwarty bufet. Osobna kontrola paszportowa w obszarze tego saloniku zapewni wygodną i szybką odprawę. Jeśli pasażerowie będą wchodzić lub wychodzić z samolotu bezpośrednio na płycie lotniska, do samej maszyny lub terminalu dowiezie ich luksusowa limuzyna. Dodatkowo na powierzchni ponad 3000 mkw, w salonikach Senator i biznesowych zapewniona jest osobna przestrzeń do pracy, telewizory oraz łazienki.