Louvre Hotels Group – zmiany na stanowiskach menadżerów

Szymon Ciężkowski/fot. archiwum Louvre Hotels Group

Szymon Ciężkowski i Andrzej Kozak rozpoczęli swoją zawodową przygodę w Louvre Hotels Group kilka lat temu. Obecnie objęli nowe stanowiska menadżerów w Warszawie I Lublinie.

Szymon Ciężkowski od 1 lutego 2020 roku objął stanowisko Deputy General Manager’a w kompleksie hoteli w Warszawie – Campanile, Golden Tulip oraz Premiere Classe. Karierę w Louvre Hotels Group rozpoczął w Campanile Warszawa, gdzie pracował jako Front Office Manager, aby w 2017 roku opuścić stolicę dla lubelszczyzny. W lubelskim Campanile objął stanowisko General Manager’a i przez ostatnie 3 lata z sukcesem zarządzał hotelem, dając się poznać, jako ambitny, służący wsparciem i dobrą radą kolega, ale również doskonały szef. Z początkiem roku zawodowa ścieżka Szymona Ciężkowskiego ponownie przywiodła go do Warszawy, która przywitała go nowym stanowiskiem i nowymi zadaniami – wykorzystując przy tym swoje dotychczasowe doświadczenie, będzie wspierał obecne zarządzanie w celu poprawy wydajności całego kompleksu.

Szymon Ciężkowski, Deputy General Manager w Kompleksie Warszawskim, powiedział: „Nastawienie na własny rozwój daje więcej satysfakcji z wykonywanej pracy a także zwiększa szanse na to, że nasz potencjał zawodowy zostanie doceniony. Z takim założeniem podchodzę do kolejnych zawodowych zmian na polu współpracy z Louvre Hotels Group – dodaje.

Andrzej Kozak/fot. archiwum Louvre Hotels Group

Andrzej Kozak współpracę z Louvre Hotels Group rozpoczął w 2014 roku, jako stażysta. Od samego początku wyróżniał się dużym zaangażowaniem, pasją i odpowiedzialnością wobec powierzanych mu zadań. Już jako kelner, a następnie recepcjonista w lubelskim hotelu Campanile wykazywał się doskonałym podejściem do Gości oraz branżową wiedzą. Jego cechy charakteru zostały bardzo szybko docenione, bo już w 2016 roku został Zastępcą Dyrektora Hotelu, aby z początkiem roku 2020 zastąpić Szymona Ciężkowskiego na stanowisku General Manager’a w Campanile Lublin, gdzie realizuje własną wizję zarządzania hotelem.

Andrzej Kozak, aktualny General Manager w Campanile Lublin, podkreślił: “Sami musimy być zmianą, którą chcemy oglądać w przyszłości. Wyzwania, które sobie stawiamy są kluczem do osiągnięcia założonych celów. Przede mną nowe wzywania i obowiązki, cieszę się ogromnie, że mogę zawodowo realizować się wśród ludzi i w miejscu, których znam od kilku lat – dodaje.

François Delattre, Director Integration Management, skomentował: „Naszym Kolegom, życzymy powodzenia na nowych stanowiskach, jednocześnie chcemy serdecznie podziękować za ich wieloletnie zaangażowanie, sukcesy oraz lojalność.”