Loty do Toronto w letnim rozkładzie Finnaira

archiwum Finnair

Od 30 marca 2014 roku wejdzie w życie letni rozkład lotów Finnaira. Do siatki połączeń od 1 czerwca do 21 września powracają popularne rejsy do Toronto, obsługiwane zmodernizowanymi samolotami Airbus A330. Loty do Xi’an będą kontynuowane od 30 marca, a połączenie z Hanoi rusza ponownie od 2 czerwca.

 Od końca czerwca Finnair będzie obsługiwał dwa razy w tygodniu nowe połączenia do Pizyi Biarritz. Finnair podwaja także częstotliwość swoich lotów do Düsseldorfu i Zurichu – z dwóch do czterech połączeń dziennie oraz uruchamia od kwietnia do sierpnia połączenie z tureckim kurortem Alanya. Loty do Turcji będą się odbywały trzy razy w tygodniu. W odpowiedzi na zapotrzebowanie, Finnair zwiększa również częstotliwość rejsów do Kopenhagi, Dubrownika, Malagi, Paryża, Rzymu i Tel Awiwu w okresie od czerwca do sierpnia 2014.

Do letniej siatki połączeń fińskiego przewoźnika od 1 czerwca do 21 września powraca Toronto, połączenie to będzie wykonywane samolotami Airbus A330; oraz Chicago, oferowane w systemie code-share z American Airlines. W sezonie zimowym Finnair otwiera nowe połączenie z norweskim Tromsø. Loty z Helsinek do położonego za kołem podbiegunowym miasta, będą odbywały się od 1 stycznia do 28marca 2014.