Lotnisko w Bydgoszczy – 5 kierunków w letnim rozkładzie lotów

fot. archiwum Lotniska w Bydgoszczy

W kolejnym sezonie letnim loty z lotniska w Bydgoszczy w kierunkach wakacyjnych rozpoczną się 1 czerwca, rejsem do Antalyi. W sumie z Bydgoszczy będzie można polecieć na pięć lotnisk w trzech krajach: Bułgarii, Grecji i Turcji.

Loty do Antalyi z Portu Lotniczego Bydgoszcz loty będą odbywały się dwa razy w tygodniu – w środy i soboty.

Loty do drugiego tureckiego lotniska – Bodrum – w sezonie wakacyjnym 2022 zaplanowane są w czwartki, już od 02.06.

Tomasz Moraczewski, prezes Portu Lotniczego Bydgoszcz S.A, powiedział: „Wypełnione niemal do ostatniego miejsca samoloty do Turcji i wydłużony sezon lotów czarterowych aż do połowy października, potwierdzają rosnące zainteresowanie lotami czarterowymi. Ogłoszona przez touroperatorów wakacyjna oferta na kolejny sezon letni zapowiada się bogatsza i liczymy, że znów z Portu Lotniczego Bydgoszcz startować będą samoloty pełne Pasażerów. Antalya, Bodrum, Burgas, Rodos i Zakyntos – to kierunki chętnie wybierane przez Turystów. Każde z miast oferuje coś wyjątkowego, dlatego tak przygotowana ofert daje wiele możliwości na niepowtarzalną podróż.”

W wakacje letnie, z Portu Lotniczego Bydgoszcz realizowane będą również loty w dwóch kierunkach greckich: w każdy piątek samolot odleci na greckie wyspy Zakyntos i Rodos. Pierwsi Pasażerowie z Lotniska Bydgoszcz wylecą 03.06.

Z kolei od 3 czerwca realizowane będą loty do bułgarskiego kurortu Birgas. Rejsy realizowane będą we wtorki i piątki.