LOT wystartuje do Singapuru

archiwum PLL LOT

LOT uruchamia piąte połączenie do Azji. Bezpośrednie rejsy do Singapuru rozpoczną się już od 15 maja 2018 roku Pasażerowie będą mieli do wyboru rejsy najpierw trzy, a następnie cztery razy w tygodniu.

Dreamlinery LOT-u będą obsługiwały połączenie między Singapurem a Warszawą trzy razy w tygodniu do końca czerwca, a następnie aż cztery razy w tygodniu od lipca do końca sezonu letniego. Rejsy będą dostępne według następującego rozkładu:

LO 67 WAW-SIN wtorki, czwartki, soboty  23:00-17:15

LO 68 SIN-WAW poniedziałki, czwartki, soboty  00:05-06:15

Od lipca do końca października 2018:

LO 67 WAW-SIN poniedziałki, wtorki, czwartki, soboty        23:00-17:15

LO 68 SIN-WAW poniedziałki, środy, czwartki, soboty         00:05-06:15

 

Rafał Milczarski, prezes LOT-u, powiedział: „Dotrzymujemy słowa, uruchamiając nowe połączenie do Azji Południowo-Wschodniej -mekki wielu turystów, ale i jednego z najbardziej rozwiniętych ośrodków biznesowych świata. Jesteśmy przekonani, że to nowe połączenie przypadnie do gustu pasażerom. Za sprawą dogodnego rozkładu i nowoczesnych Dreamlinerów jest to najwygodniejsza oferta z Europy Środkowej do Singapuru.
Między Europą a Singapurem podróżuje prawie 3 mln pasażerów rocznie. Kraj ten jest bramą dla dalszych podróży w głąb Azji a nawet do Australii i Oceanii. Jesteśmy pewni, że uruchomienie nowego połączenia LOT-u stwarza doskonałą okazję dla pasażerów z Europy Środkowo-Wschodniej i nie tylko, by odwiedzić Singapur i przekonać się licznych zaletach tego egzotycznego i świetnie rozwiniętego kraju.
Rejs z Singapuru do Warszawy, w trakcie którego Boeing 787 Dreamliner  pokonuje 9,5 tys. km, potrwa około 12 godzin. Mam nadzieję, że naszą ofertą będą zainteresowani także pasażerowie biznesowi, którzy docenią komfort i najwyższej jakości produkt klasy biznes i ekonomicznej premium na pokładzie naszych Dreamlinerów.”

i