Linie lotnicze Corendon – kolejne grupy agentów lecą na VIP FAM TRIP

corendon
fot. Corendon

W najbliższą sobotę rozpoczyna się wyjazd drugiej grupy agentów, którzy już współpracują z tureckim przewoźnikiem lub wpiszą się na listę agentów. Agenci polecą do Antalyi.

Przewoźnik, który coraz większe nadzieje wiąże z polskim rynkiem, zwraca szczególną uwagę na współpracę B2B. Jednym z działań skierowanych do branży będą wyjazdy studyjne. Z  planowanych są trzech wyjazdów, jeden z udziałem agentów Wakacje.pl już się odbył.

Druga grupa będzie nocować w hotelu Titanic Mardan Palace. Uczestnicy będą zwiedzać między innymi: Perge, Aspendos, Side, Antalyę oraz hotele Titanic Lara, Titanic Deluxe Golf Belek oraz pole golfowe.

Alpaslan Ünsal, przedstawiciel Corendon na Polskę, powiedział: „Nasz biznes oparty jest na relacjach B2B, chcemy, żeby nasi partnerzy mieli okazję osobiście przetestować nasze usługi i oferowane połączenia.”

Organizatorzy zapewniają każdej z grup:

  • przelot samolotem na trasie Warszawa – Antalya – Warszawa
  • 3 noclegi w jednoosobowych pokojach w wersji all inclusive
  • zwiedzanie hoteli, w których uczestnicy będą zakwaterowani
  • udział w Gali w rybnej restauracji z żywą muzyką w porcie przy starówce w Antalyi

Corendon rozszerza obecność w Polsce

Corendon to grupa, w której znajdują się zarówno Corendon Airlines, jak też siostrzane spółki – holenderska Corendon Dutch Airlines oraz latające pod maltańską banderą Corendon Airlines Europe. Linie lotnicze działają od 15 lat, początkowo – w 1997 roku – spółka Corendon zajmowała się organizowaniem imprez turystycznych. Do grupy należą też hotele w Amsterdamie, Turcji, na Ibizie i Karaibach, działające pod marką Corendon Hotels & Resorts.

W 2020 roku firma planuje wysłać do Turcji ok. 150 tys. Polaków, dodając w sezonie letnim dwa samoloty czarterowe i wchodząc na rynek pakietów dynamicznych. Obecnie oferuje połączenia z Warszawy, Katowic, Poznania, Gdańska i Wrocławia do Antalyi i z Katowic do Gazipasa oraz z Katowic do Heraklionu.