Linie lotnicze Condor atrakcyjne dla grup

archiwum Condora

Linie lotnicze Condor oferują klientom na rynku polskim bardzo atrakcyjną procedurę grupową. Oferta dla grup, których podróż rozpoczyna się w Polsce dotyczy wszystkich tras dalekiego zasięgu Condora.

Zapytanie grupowe (dla minimum 10 podróżujących razem pasażerów) charakteryzuje się zupełnie innymi warunkami niż oferowane taryfy publikowane, dając organizatorom dużo więcej czasu na skompletowanie nazwisk wszystkich pasażerów oraz przesuwając i różnicując progi płatności.

W przypadku Condora na szczególną uwagę zasługuje elastyczne podejście (zarówno w kwestii ceny jak i wszelkich deadlinów) do każdego zapytania, zarówno w przypadku pojedynczych grup ad hoc jak i tzw łańcuchów grup.

Dzięki współpracy z przewoźnikami dolotowymi pasażerowie podróżują na jednym bilecie, wystawionym na całą trasę a bagaż nadany w Polsce nie musi być odbierany w niemieckim porcie przesiadkowym.

Warto podkreślić niezwykle atrakcyjną siatkę połączeń przewoźnika, oferującego połączenia z Frankfurtu (a w niektórych przypadkach także z Monachium I Dusseldorfu) do malowniczych miast w regionie morza Karaibskiego (m. in. Cancun, Punta Cana, Havana, Montego Bay), czy tak ciekawych miejsc jak Malediwy, Seszele czy Mauritius.

Dokładając do tego liczne połączenia do Afryki (Kapsztad, Zanzibar, Mombasę czy Windhoek) oraz Stanów Zjednoczonych (m in Las Vegas, Seatle, Nowy Orlean czy Anchorage) Condor wydaje się bardzo atrakcyjnym wyborem zarówno dla tour operatorów jak i agentów MICE.