Linie Condor czekają na polskich pasażerów

archiwum Condora

Linie lotnicze Condor mają swą siedzibę i główną bazę we Frankfurcie nad Menem w Niemczech. Przewoźnik o typowo wakacyjnym profilu przewozi rocznie ponad 7 milionów pasażerów.

Condor posiada bogatą ofertę dla polskiego pasażera – oferuje taryfy z Warszawy i większości polskich portów regionalnych (możliwość dolotu zarówno Lotem jak i Lufthansą, – przesiadka we Frankfurcie lub rzadziej w Monachium czy Dusseldorfie) do wszystkich swoich destynacji dalekiego zasięgu.

Pasażerowie podróżując z jednym biletem na całej trasie, mają możliwość nadania bagażu aż do portu docelowego.

Jeśli chodzi o siatkę połączeń long haulowych to Condor operuje na niezwykle ciekawych trasach, głównie do miast wakacyjnych w Ameryce Łacińskiej (przede wszystkim w regionie morza Karaibskiego) m.in. do Cancun, Punta Cany, Montego Bay, San Jose, Havany, Varadero a także Fortalezy i Recife w Brazylii.

Z innych ciekawych destynacji warto zwrócić uwagę na niezwykle popularne Malediwy, Seszele, Mauritius, czy miasta afrykańskie, m.in. Kapsztad, Zanzibar, Mombasę czy Windhoek.

Od sezonu Zima 2019/20 Condor rozwija się także w kierunku azjatyckim – operuje z Frankfurtu do Kuala Lumpur.

Ostatnie lata to ciągły rozwój siatki połączeń Condora z Frankfurtu do nieco mniej standardowych miast w USA i Kanadzie. W swojej siatce przewoźnik oferuje całoroczne połączenia z Frakfurtu do Las Vegas i Seattle, a sezonowo – latem do kilkunastu kolejnych destynacji, m.in. Baltimore, Minneapolis, Nowego Orleanu, Phoenix, Anchorage, Vancouver czy Calgary.
Na trasach dalekiego zasięgu linie oferują trzy klasy podróży: ekonomiczną, Premium i Biznes.

Na wszystkich trasach long haulowych obowiązuje na rynku polskim bardzo atrakcyjna i elastyczna oferta grupowa. 

W celu uzyskania szczegółowej informacji należy się kontaktować z adresem [email protected]