Level Up zaprezentował ofertę i nowości w ZEA

fot. KK

MICE Expert Grażyna Grot-Duziak, jako przedstawiciel Level Up w Polsce zorganizowała już kilkanaście spotkań z agencjami w Warszawie. W ostatnim czasie zaprosiła Sarah Dubke, która zaprezentowała szeroką ofertę usług m.in. dla grup incentive. Kolacja biznesowa połączona z prezentacją odbyła się w Seafood Station & Oyster Bar.

Dalsze rozmowy kontynuowano podczas kolacji, a Sarah Dubke, Commercial Director i Grażyna Grot-Duziak zaprezentowały wspólnie ofertę usług oraz pomysły dla grup kładąc nacisk na mniej rozpoznawalne na rynku polskim Abu Zabi. Zainteresowanie gości wzbudziły informacje o glampingu oraz o nowych atrakcjach w Abu Zabi, aktywny wypoczynek w Ras Al Khaimah, a także połączenie pobytu w Dubaju z wypadem do Omanu.

Firma Level Up jest agencją, która swoje działania opiera o dwie marki – incentives, conferences, events oraz travel & lifestyle. Ta pierwsza koncentruje się na organizacji grupowych pobytów motywacyjnych, spotkań biznesowych i konferencji. Druga zaś skupiona jest na obsłudze gości indywidualnych o wysokich wymaganiach. Motto DMC Level Up brzmi “Beyond Ordinary”, a agencja dokłada wszelkich starań, aby te działania i oferty właśnie takie były.

“Stawiamy na jakość, a nie na ilość. Głównie do naszych klientów należą znane światowe firmy, którzy przede wszystkim cenią sobie indywidualne podejście i zaangażowanie na każdym etapie obsługi” – powiedziała Sarah Dubke.

Śniadanie biznesowe dla branży z MICE Expert