Letni rozkład jazdy PolskiegoBusa

archiwum PolskiBus.com

Przewoźnik otworzył nowy kalendarz połączeń na rejsy od 12 maja do 13 czerwca. Ceny biletów na wszystkie kursy tradycyjnie rozpoczynają się od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Otwarcie kalendarza to fantastyczna okazja, aby zaplanować majowe i czerwcowe wypady do wielu pięknych polskich i zagranicznych miast dostępnych w ofercie przewoźnika.

Piotr Pogonowski, dyrektor ds. marketingu i komunikacji PolskiBus.com, powiedział: „Wszyscy miłośnicy komfortowych podróży w atrakcyjnych cenach z niecierpliwością wyczekują już lata. To kalendarzowe jest jeszcze przed nami, ale druga połowa maja i początek czerwca to idealny moment, aby poczuć smak wakacyjnych podróży. Udostępniamy nową pulę biletów za 1 zł i zachęcamy do planowania wspólnych wyjazdów w gronie przyjació.”

Wraz z nowym kalendarzem, od 12 maja ulegnie zmianie rozkład jazdy linii P5 Warszawa – Częstochowa – Katowice – Bratysława – Wiedeń. Z myślą o komforcie naszych Pasażerów wszystkie odjazdy i przyjazdy tej linii w Warszawie zostają przeniesione na dworzec autobusowy Metro Młociny w Warszawie. Wiąże się to nie tylko z dostępem do lepszej infrastruktury dworca, ale także ze skróceniem czasu trwania podróży aż o 30 minut na odcinku pomiędzy Warszawą a Katowicami, oraz aż o 45 minut na odcinku pomiędzy Warszawą a Wiedniem.